UWAGA!

Elbląg kończy rundę konsultacji

Projekt aktualizacji strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa był już przedmiotem debaty w Ełku i Olsztynie. Ostatnie otwarte spotkanie konsultacyjne odbędzie się jutro w Elbląskim Parku Technologicznym. Weźmie w nim udział marszałek Jacek Protas.

Prócz przedstawicieli samorządu województwa w dyskusji wezmą udział samorządowcy, przedstawiciele świata biznesu i członkowie organizacji pozarządowych z subregionu elbląskiego.
       Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego.
      
      
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Az strach pomysleć co powymyślają urzędnicy !
 • Panie Marszałku! Elbląski PJN od długiego czasu publikuje propozycje mieszczące się w zakresie projektu strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa w tym miasta Elblaga. Naszym zdaniem w projekcie strategii powinna się znaleźć budowa zapory wodnej w dzielnicy Nad Jarem ( budowla hydrotechniczna, zbiornik retencyjny,elektrownia wodna, akwen rekreacyjno-usługowy oraz produkcja energii odnawialnej na potrzeby miasta), budowę Portu Morskiego (przeładunki) w Zatoce Elbląskiej, co spowoduje racjonalizację przekopu przez Mierzeję Wislana. Sugeryjemy również mozliwość uruchomienia w ramach PPP zakładu produkcyjnego- montażowni dla potrzeb wykorzystania energii słonecznej np; ogniwa fotowoltaiczne, przydomowe turbiny wiatrowe itp. pjn-elblag.cba.pl Owocnych obrad!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PJN w Elblagu(2013-02-13)
 • lis przyjedzie do kurnika naopowiadać kurkom jak należy znosić jajka, potem lisek jajca zabierze, kurki oskubie i pojedzie sobie, a kurki z zachwytem pogdaczą jaki to madry lisek, ile on mi dał dobra,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  precz z Elblaga(2013-02-14)
Reklama