UWAGA!

Elbląg na antenie POLSATU

 
Elbląg, Elbląg na antenie POLSATU

Od niedzieli 17 lipca emitowane będą obrazki pogodowe z Elbląga na antenach Polsatu i Polsatu News w porannej audycji Nowy dzień z Polsat News.

Codziennie, aż do 16 sierpnia, w paśmie porannym zostaną wyemitowane na żywo minimum dwa obrazki pogodowe w kanale Polsat News oraz jeden w kanale Polsat. Łącznie telewizja Polsat pokaże minimum 90 siedmiosekundowych widoków Elbląga – informuje Monika Betcher-Jankowska – p.o. Dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej. Dodatkowo w tych stacjach pojawią się także billboardy sponsorskie przed i po programie Pogoda – dodaje Monika Betcher-Jankowska.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • kolega zrobił wywaid z koleżanką - ciekawe. No i kto za to zapłacił i jakie są oczekiwania. A szlag trafi tych, którzy będą nas kojarzyli ze złą pogodą bo akurat tylko deszcz i deszcz. Nietrafione jakoś są te pomysły - począwszy od kolorowego elblaga na siódemce, który nie wiem jakie ma przynieść korzyści, aż po bilbord sponsorski w polsacie - telewizji jarmarcznej i dobrek dla śłuchających disco-relax. Szanowni Państwo z UM brak wam fantazji, idziecie po najmniejszej lini oporu i działacie tak czytelnie, ze mozna Was rozgryźć bez problemów. Do tego nie trzeba być uczonym i wcale nie trzeba kończyć szkoły marketingowej. Wasze działania uważam za BYLE JAKIE i bez większej korzyści dla naszego miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przepraszam czy tu biją?(2011-07-15)
 • To ok. 20 sek. dziennie. Niezła akcja. Pewnie przyniesie podobny skutek, co akcja z "Monopoly". Ech, żeby to jeszcze nie było opłacane z naszych kieszeni. .. A tak swoją drogą, ciekawe ile to kosztowało?
 • a jaki skutek przyniosła akcja monopoly. .. przepraszam, ale czy od tego staliśmy się miastem bardziej atrakcyjnym. .. że niby co się zmieniło poza słupkami na starówce? Założmy, że rzesze przyjadą nas odwiedzić i co mamy do zaoferowania. .. jakie atrakcje nowe powstały poza pięknie wyswietlonym laserem na dniach elblaga - to dla was prezydent miasta. .. niezły pijar nic więcej. nie wmawiajcie mi, ze jest lepiej bo w kieszeni mam coraz mniej a nie więcej. a od bilbordów sponsorkich na pewno mi w kieszeni nie przybędzie bo do kogo ma być skierowana ta reklama do jakiej populacji. .. inwestorzy do się bawią na Bahama a nie w elblągu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pytalski(2011-07-15)
 • Polsat to najlepsza obecnie polska telewizja. Znakomita ramówka, od śmiesznych historii w "Dlaczego ja?", przez Kiepskich, po "Pierwszą miłość", chyba najlepszy polski serial obyczajowy. Do tego klasyczne bajki dla najmłodszych, Liga Mistrzów, boks, KSW i nawet niezły program informacyjny. TVN i TVP są daleko w tyle za Polsatem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fan stacji ze słoneczkiem(2011-07-15)
 • powyższy tekst odczytuje jako ironię. .. beż żartów, polsta najlepsza telewizją. Trzba nie mieć gustu żeby tak myślec i podejrzewam być z UM żeby tak pisać. ale ok swoje złe działania należy w jakis posób bronić - pewnie też bym tak robił bo cóż innego zostało. a port to się ogląda w TVN SPORT i CANAL+. filmy to tylko HBO I CANAL+FILM. No tak urzędnicy jednak gustują w Ferdku - to odpowiedni poziom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  żałosne(2011-07-15)
 • Oczywiście masz rację. Stacja "ogólnorozrywkowa" zawsze będzie ustępowała stacji o określonym profilu. Natomiast jako kanał bezpłatny, dostępny z każdej analogowej antenki, nie ma sobie równych. Powinienem to doprecyzować. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fan stacji ze słoneczkiem(2011-07-15)
 • zatem do kogo skierowana jest ta reklama? mam wiedzę na temat kto jaką telewizję ogląda (wykształcenie zainteresowania etc) wiem także w jakim przedziale wiekowym. Muszę Cię cwartwić - polsat na tym tle niestety wypada blado. Babcie i Dziadkowie u na ani nie zainwestują ani nie przyjadą. Takze pozdrawiam i przepraszam za to, że się zlekka uniosłem:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pytalski:)(2011-07-15)
 • To nie reklama. To opinia oparta na własnych subiektywnych odczuciach. I nie jestem z UM, choć nie pogardziłbym wygodną posadką urzędasa. ; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fan stacji ze słoneczkiem(2011-07-15)
 • Wreszcie! brakuje Elbląga w mediach ogólnopolskich, do tej pory tylko przestępstwa, wypadki i pijacy czas to zmienić pokazać że Elbląg to naprawdę świetne i zadbane miasto. Osoby odpowiedzialne za promocję miasta zabrały się w końcu za robotę bo do tej pory można było jedynie zobaczyć przez szybę w Bramie folder bo punkt informacyjny był wiecznie zamknięty. Jeszcze jak by paru malkontentów zastanowiło się co pisze i miało jakiekolwiek porównanie z tym co się robi w innych miastach, było by cudownie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jasność niezalogowany(2011-07-15)
 • Tak sobie myślę, że cokolwiek by w Elblągu zrobiono, zawsze jest źle. Trochę szkoda, że tak się pojmuje zwracanie władzy uwagę na jej poczynania. Sam mam wiele "ale" do prezydenta i jego ekipy, choćby faktu, że jest nazbyt powściągliwy w planach i mało wizji w jego działaniach, ale nie utyskuję z byle błahego powodu.
 • malownicze miasto malownicza promocja
 • c i e k a w e i l e z a t o z a p ł a c i l i p o l s a t o w i ? ? ? b o z a m i a s t g ł u p i e j r e k l a m i e m o ż n a b y ł o b y c o ś z r o b i ć p o ż y t e c z n i e j s z e g o d l a n a s z e g o m i a s t a ! ! ! b a n d a c h. .a ! ! ! pozdro dla (nie)myślących i rządzących naszym miastem ! brawo gamonie a nowowiejska niech w dalszym ciągu będzie rozkopana tak jak dzisiaj piękny dzień a nikt nic nie robił tylko jeden wielki korek bo ludzie na stołkach mają reklamy w głowach. weźcie się najpierw za miasto, zróbcie coś dla niego a potem się reklamujcie !!! oszołomy !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zimny Lech(2011-07-15)
Reklama