UWAGA!

Elbląg: Podsumowanie weekendu

 
Elbląg, Elbląg: Podsumowanie weekendu
fot. nadesłana

Od piątkowego wieczoru do niedzieli elbląscy policjanci interweniowali 205 razy. W trakcie tych interwencji wylegitymowano ponad 560 osób, co pozwoliło zatrzymać 5 osób poszukiwanych. Policjanci prewencji skontrolowali 33 pojazdy a także sprawdzili pod kątem legalności pochodzenia 14 telefonów komórkowych. Do wytrzeźwienia przewieziono 24 osoby będące pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze z ruchu drogowego przeprowadzili w ciągu weekendu ponad 200 kontroli drogowych. Prowadzone były także działania „Bus i Truck”, gdzie sprawdzano stan techniczny i trzeźwość kierujących poruszających się pojazdami ciężarowymi oraz autobusami. W tym przypadku policjanci skontrolowali 55 pojazdów. W 27 przypadkach zatrzymano dowody rejestracyjne za zły stan techniczny pojazdu. 19 pojazdów nie zostało dopuszczonych do dalszej jazdy.
       W trakcie wszystkich, ponad 200 kontroli, żaden z kierowców nie był pod wpływem alkoholu.
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • najbardziej martwi policjantów że nikt nie był pijany z kierowców i słupki spadną a i premia będzie kiepska. Z drugiej strony gdybym był policjantem jeździłbym nawalony zdezelowanym gruchotem święcie przekonany że żaden z moich kolegów mundurowych nie zatrzyma mnie do kontroli na widok blachy (NIEPISANA SOLIDARNOŚĆ) no chyba że spowodowałbym wypadek.
  • BBWR na szczęście w Naszym kraju większość ludzi w przeciwieństwie do ciebie kończy szkołę podstawową a nawet gimnazjum i ich światopogląd jest nieco inny niż twój.
Reklama