UWAGA!

Elbląg w e-podróżniku

 
Elbląg, Elbląg w e-podróżniku
fot. AD

Od teraz ci, którym zdarza się korzystać z portalu e-podróżnik swoją podróż będą mogli zaplanować od punktu, w którym się znajdują, do dowolnego miejsca na mapie Elbląga. Ogólnopolska wyszukiwarka połączeń wzbogaciła się o rozkłady jazdy ZKM.

Od dwóch lat serwis oferuje tzw. wyszukiwanie door- to- door, czyli "od adresu do adresu". W praktyce oznacza to, że podróżny może sprawdzić połączenie od miejsca, w którym się znajduje do wybranego adresu bądź celu wskazanego na mapie. Przykładowo jeżeli mieszkaniec Gdańska będzie chciał przyjechać do Elbląga i dojechać na ul. Moniuszki wpisując te dane zobaczy, że do miasta może na przykład dojechać autobusem rejsowym, a potem będzie musiał przesiąść się w komunikację miejską, w autobus linii nr 13. Funkcja ta działa
       Do tej pory taka funkcja była przypisana do 21 miast w Polsce, w tym wszystkich wojewódzkich, teraz do tego grona dołączył również Elbląg.
       Ci, którzy posiadają system Android mogą również ściągnąć aplikację, która wykorzystując technologię GPS, wskaże połączenia z aktualnej pozycji posiadacza urządzenia mobilnego. Dodatkowo w trakcie podróży można korzystać z nawigacji i sprawdzać swoje położenie na mapie.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama