UWAGA!

Elbląg wczoraj i dziś

 
Elbląg, Elbląg wczoraj i dziś
(fot. nadesłana)

Oglądałeś już wystawę przy remontowanej wieży katedralnej? Weź więc udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Pokaż na zdjęciach, jak miejsca przedstawione na planszach wyglądają obecnie. Na zwycięzców czekają karty upominkowe do EMPIK-u.

- Między katedrą św. Mikołaja a fontannami znajduje się wystawa, na której prezentowanych jest dziesięć miejsc przedstawiających stary Elbląg – mówi Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Spacer w przeszłość. - Zadaniem uczestników konkursu jest sfotografowanie wybranego miejsca, lub miejsc, spośród dziesięciu prezentowanych na planszach.
       Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem należy przesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś”.
       - Zdjęcie należy wykonać z zachowaniem tej samej perspektywy co pierwowzór – wyjaśnia Marta Derlukiewicz.
       Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są tutaj. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz pisząc na maila: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl.
      
       - Nagrodami głównymi w konkursie są karty upominkowe EMPIK. Dodatkowo zdjęcia uczestników nagrodzonych w konkursie „Elbląg wczoraj i dziś” umieszczone zostaną na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory". Zorganizowana zostanie także wystawa fotograficzna, na której zaprezentowane zostaną zdjęcia nadesłane na konkurs i archiwalne zdjęcia Elbląga – dodaje Marta Derlukiewicz.
       Termin nadsyłania fotografii upływa 6 września 2014 r. Decyduje data wpływu do siedziby Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
      
       Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś” realizowany jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama