UWAGA!

Elbląski Magazyn Samorządowy 11

2013-02-22
14:29
 
Elbląg, Elbląski Magazyn Samorządowy 11

Komu i za co prezydent Elbląga przyznał doroczne nagrody? W jaki sposób nasze miasto zacieśnia współpracę z Kaliningradem? Na czym polega kampania Made in Elbląg? Odpowiedzi na te pytania zobaczymy i usłyszymy w Elbląskim Magazynie Samorządowym - programie telewizyjnym przygotowanym przez Urząd Miasta. Zobacz film.

17 stycznia w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbył się Koncert Noworoczny, podczas którego wręczone zostały Nagrody Prezydenta Elbląga za szczególną aktywność w 2012 r. w następujących dziedzinach: działalność gospodarcza, służba zdrowia i pomoc społeczna, sport i turystyka, kultura i sztuka, działalność oświatowa i pedagogiczna oraz inne. Przyznane zostały także nagrody honorowe i specjalne.
       Współpraca Elbląga i Kaliningradu nabiera tempa. Rady obu miast partnerskich podpisały porozumienie o współpracy biznesowej, sportowej, oświatowej. Jakie korzyści z tego popłyną dla mieszkańców? Przekonamy się już niebawem.
       Elbląg stawia na promocję tego, co ma najlepsze, czyli ludzi i ich pomysłów. Ruszyła kampania Made in Elbląg. Pierwszy krok to konkurs na najlepszy elbląski produkt lub usługę. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 maja. Wyniki poznamy w czerwcu.
      
      
      
      
                                                              ----------------------------reklama-------------------------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama