UWAGA!

Elbląski Magazyn Samorządowy 12

2013-03-19
11:15
 
Elbląg, Elbląski Magazyn Samorządowy 12

Jak miasto chce ułatwić życie rodzinom z małymi dziećmi oraz kobietom w ciąży? Jak ograniczyć zadłużenie lokatorów? Po co w kalendarzu prezydenta cykliczne spotkania z mieszkańcami? Odpowiedzi na te pytania zobaczymy i usłyszymy w Elbląskim Magazynie Samorządowym - programie telewizyjnym przygotowanym przez Urząd Miasta. Zobacz film.

Elbląg budzi wrażliwość. W naszym mieście trwa kampania społeczna, która ma ułatwić życie rodzinom z małymi dziećmi oraz kobietom w ciąży. Na parkingu przy Urzędzie Miejskim już funkcjonuje miejsce zarezerwowane dla ciężarnych kierowców, a w magistracie, a także innych urzędach kąciki zabaw przyciągają najmłodszych petentów.
       W Elblągu wdrażany jest wieloletni program mieszkaniowy, który ma skutecznie ograniczyć zadłużenie lokatorów, proponując im m.in. ulgi w opłatach czynszowych.
       Raz w miesiącu prezydent Grzegorz Nowaczyk będzie spotykał się z mieszkańcami, żeby lepiej poznać ich problemy oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Pierwsze spotkanie odbyło się w marcu w SP 19, kolejne już w kwietniu.
      
      
      
      
      
      
      
      
      
                                                                           
      
      
      
                                                                     ----------------------------------reklama------------------------------------

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama