UWAGA!

Elbląski Magazyn Samorządowy 19

Jak wypadły Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej na Siedząco, które organizowane były w Elblągu? W jakim kierunku zamierza rozwijać się EPT? Czy elblążanie są zadowoleni z komunikacji miejskiej? O tym wszystkim w Elbląskim Magazynie Samorządowym – programie telewizyjnym przygotowanym przez Urząd Miasta.

Sportowe emocje i organizacja na najwyższym poziomie - tak można podsumować Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Osób Niepełnosprawnych, które we wrześniu odbyły się w Elblągu. IKS Atak pokazał, że potrafi zorganizować wspaniałe widowisko z pomocą Miasta i PWSZ. A to była próba generalna przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w czerwcu 2014 r. W Elblągu.
       Elbląski Park Technologiczny ma coraz więcej lokatorów. W tej chwili mieści się tu 20 firm, a ma być ich więcej. Na Modrzewinie powstanie m.in. nowy zakład produkcyjny, który zatrudni 15 osób.
       ZKM wprowadził ulgi dla wszystkich. Obniżka cen biletów spodobała się elblążanom. - Drastyczna podwyżka była błędem, ceny biletów musiały pójść w dół, tym bardziej, że - na skutek remontów dróg - komunikacja nie działa prawidłowo - stwierdza prezydent Elbląga Jerzy Wilk.
      
      
      
      
      
                                                                 --------------------------------reklama--------------------------------
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama