UWAGA!

Elbląskie Nagrody Kulturalne i stypendia. Złóż wniosek

 
Elbląg, Elbląskie Nagrody Kulturalne i stypendia. Złóż wniosek
fot. MS (arch. portel.pl)

Departament Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Elbląskich Nagród Kulturalnych oraz o aplikowanie o stypendia artystyczne i kulturalne.

Elbląskie Nagrody Kulturalne tworzą takie programy jak:
       Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg - adresowane są do najzdolniejszej młodzieży pochodzącej z Elbląga. Głównym ich celem jest promocja i wsparcie finansowe laureatów konkursów, festiwali, przeglądów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym; uczniów, studentów i absolwentów uczelni artystycznych. Program ten ma pomóc w wykreowaniu nowej generacji artystycznej decydującej o obliczu elbląskiej kultury. Dokumenty do pobrania.
       Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga - będąca wyróżnieniem dla osób, które pomimo młodego wieku mogą już poszczycić się sukcesami i osiągnięciami w dziedzinie kultury i sztuki. Dokumenty do pobrania.
       Nagroda „Kreator Kultury” - wręczana osobom, które znacząco wpływają na wizerunek elbląskiej kultury i tworzą najwyższej jakości projekty artystyczne. Dokumenty do pobrania.
       Nagroda „Wydarzenie Roku” - przyznawana jest twórcom, autorom, organizatorom przedsięwzięć, imprez o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, pretendujących do rangi wizytówki miasta. Dokumenty do pobrania.
       Laureatów Elbląskich Nagród Kulturalnych wyłania Komisja, oceniając wnioski, a wręczenie tych wyróżnień odbywa się podczas uroczystej gali.
       Wnioski o przyznanie Elbląskich Nagród Kulturalnych oraz Stypendium Artystycznego można składać do 15 grudnia 2015 r.
      
       Zachęcamy także do składania wniosków na Stypendia Kulturalne Miasta Elbląg. Adresowane są one do artystów, profesjonalnych i niezawodowych twórców, którzy planują realizację przedsięwzięcia kulturalnego. Dokumenty do pobrania.
       Wnioski o przyznanie Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg można składać do 30 listopada 2015r.
       Wypełnione dokumenty przyjmowane są w sekretariacie Departamentu Promocji i Kultury, Urzędu Miejskiego w Elblągu mieszczącego się przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.
       Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej w formacie do edycji (przesyłając na dres e-mail: dpik@umelblag.pl).
       Więcej informacji na temat Elbląskich Nagród Kulturalnych można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu www.elblag.eu, telefonicznie pod numerem 55 239 34 65 lub pocztą elektroniczną: dpik@umelblag.pl.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama