UWAGA!

Elbląskie Targi Pracy już w środę

Elbląg, Elbląskie Targi Pracy już w środę

W środę, 21 października w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach, odbędzie się kolejna edycja Elbląskich Targów Pracy. Zapraszamy w godz. 12-15 do Centrum Sportowo- Biznesowego przy ulicy Grunwaldzkiej 135. Organizatorami targów są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu.

Pracodawcy przedstawią oferty pracy dla pracowników biurowych i nauczycieli. Zaprezentowane zostaną również oferty min. z branży budowlanej, stolarskiej, mechanicznej, ubezpieczeniowej, a także przetwórstwa mięsnego.
       Bogatą ofertę zatrudnienia przedstawią agencje zatrudnienia z naszego miasta, agencje pracy z terenu Polski, a także z zagranicy. Będą one dysponowały ofertami krajowymi oraz ofertami pracy w Holandii, Niemczech i Czechach.
       W ramach zbliżających się targów pracy przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie przedstawią oferty pracy z sieci EURES oraz będą udzielali informacji na temat ofert pracy oraz bezpiecznych warunków życia i pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zagadnienia z zakresu bezpiecznej pracy, realizując jedno z haseł tegorocznego Tygodnia Kariery „ Planuj karierę i pracuj bezpiecznie” przedstawi również Komenda Policji w Elblągu.
       Z ofertą edukacyjną przybędą szkoły ponad gimnazjalne i wyższe oraz jednostki szkolące.
       Dla osób zainteresowanych służbą w wojsku informacji udzielać będzie Wojskowa Komenda Uzupełnień.
       Obecność na targach zgłosiły również instytucje kierujące swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość. Przedstawiciel Urzędu Pracy będzie udzielał informacji bezrobotnym planującym podjąć działalność gospodarczą z udziałem środków finansowych w postaci dotacji z PUP.
       Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą udzielały informacji w zakresie prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych.
       Podczas Targów Pracy zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z obecności doradców klienta i doradców kariery, którzy będą udzielali porad zawodowych i informacji z zakresu pośrednictwa pracy.
       Obecnie udział w targach potwierdziło 45 wystawców, oczekujemy na dalsze zgłoszenia.
       Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Elbląskich Targach Pracy, które mogą stać się okazją i inspiracją do zmiany sytuacji zawodowej.
      
PUP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Niestety takie targi w Elblągu nie mają sensu ponieważ pracodawcy nie znajdą tu zwykłych pracowników. W naszym mieście są tylko wysoce wykwalifikowani eksperci i biegli w sprawach wszelkich. .. wystarczy poczytać wypowiedzi na portEl;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  bicznaelbląskąbiedotę(2015-10-19)
 • Po co te targi - to śmiech na sali i tyle.
 • Na targach masz szansę dostać pracę ochroniarza za 4 zł brutto. Jeśli oczywiście będziesz lepszy od innych kandydatów. Wyścig szczurów trwa.
Reklama