UWAGA!

Elblążanie wybierają prezydenta

 Elbląg, Jerzy Wilk przyszedł na głosowanie z żoną, zaś Elżbieta Gelert - z synem i wnuczką (WS)
Jerzy Wilk przyszedł na głosowanie z żoną, zaś Elżbieta Gelert - z synem i wnuczką (WS)

W Elblągu odbywa się dziś (7 lipca) druga tura przedterminowych wyborów prezydenta miasta. O stanowisko ubiegają się Jerzy Wilk z Prawa i Sprawiedliwości oraz Elżbieta Gelert z Platformy Obywatelskiej.

Elżbieta Gelert głosowała o godz. 10 w obwodowej komisji wyborczej w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Korczaka. Towarzyszył jej syn Filip oraz trzyletnia wnuczka Hania. To ona właśnie wrzuciła do urny wypełnioną przez babcię kartę do głosowania.
       Z kolei Jerzy Wilk oddał swój głos ok. godz. 11.30 w OKW w Technikum Mechanicznym przy ul. Komeńskiego. Towarzyszyła mu małżonka.
       Kandydatom na urząd prezydenta Elbląga humor dopisywał. Deklarowali, że czas do ogłoszenia wyników wyborów spędzą z rodziną.
       W Elblągu do udziału w wyborach uprawnionych jest blisko 98 tysięcy mieszkańców. Głosowanie, które odbywa się w 62 lokalach obwodowych komisji wyborczych, potrwa do godz. 22. Pierwsze, nieoficjalne wyniki wyborów prezydenckich powinny być znane po północy.
       Chwilę po godz. 22 przedstawimy wyniki naszego sondażu, który przeprowadzamy dziś przed siedzibami obwodowych komisji wyborczych. Wychodzących z lokali wyborczych elblążan pytaliśmy, na kogo oddali swój głos. Prosimy o życzliwość dla naszych ankieterów. Dzięki Państwa odpowiedziom nasze wyniki będą bardziej zbliżone do tych rzeczywistych.
      
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • wyniki sadazowe mowily o wygranej PO a wygral pis, sadaze sa zakłamane bo większość pis-owcow ukrywa ten fakt przed innymi, bez sensu wstydzic sie swoich poglądów nawet jak sa zbliżone do pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    bekazpisu(2013-07-08)
Reklama