UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanie znów hojni

Elbląg, Elblążanie znów hojni
fot. ze strony www.bankzywnosci.elblag.pl

Elbląski Bank Żywności dziękuje elblążanom za hojność. Zbiórka żywności udała się znakomicie: zebrano 6,8 tony żywności (rok temu 5,5 t). W tym: mąka - 1600 kg; cukier - 1626 kg; góra makaronu -1234 kg; 2150 czekolad. Od jutra żywność będzie wydawana organizacjom charytatywnym, które przygotują paczki świąteczne dla swoich podopiecznych.

Zbiórka była prowadzona w 30 sklepach. Zbierało żywność około 400 wolontariuszy ze szkół: z gimnazjów nr 1, 2, 4, 6, 7, 9; z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, z III i IV LO, zespołu szkól nr 2; ze SP nr 4; Zespołu Szkól Hotelarskich; Zespołu Szkół Gospodarczych; z Burs nr 3 i 4, ze szkoły w Nowakowie; młodzież ze Srodowiskowego Hufca Pracy, z ośrodka wychowawczego w Kamionku; wolontariusze z zespołów parafialnych Caritas z parafii: Św. Rodziny, Wszystkich Świętych, Św. Rafała Kalinowskiego, Królowej Polski, Diecezji Elbląskiej, Kościoła Chrześcijan Baptystów; z organizacji: KARAN, PSOUU, Stowarzyszenia RAZEM, Stowarzyszenia "Przyjazny Krąg", Klubu Abstynenta ŻUŁAWY, Środowiskowego Domu Samopomocy w Przezmarku oraz Banku Żywności.
       Od jutra żywność będzie wydawana organizacjom charytatywnym, które przygotują paczki świąteczne dla swoich podopiecznych.
       Wszystkim wolontariuszom, sponsorom i mediom gorąco dziękujemy!
      
Teresa Bocheńska, Bank Żywności w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A rolnicy mają limit na produkcję mleka :) Przekroczysz limi = kara - oto cała Unia
  • Byście się wstydzili wystawiać dzieci na żebry dla pijaków i nieudaczników którzy nie chcą pracować i nigdy nie pracowali znam człowieka jeżeli jeszcze mogę go tak nazwać chłop 60pare lat nigdy nie pracował a jezeli już szedł do pracy to tylko po to żeby pobrać ubranie robocze i je spzredać kupę lat przesiedział w pudle nie płaci z a czynsz i dostaje jeszcze rentę socjalną zaco ???? mało darmowe zupki i sprzątaczka do domu ajak dostanie rentę przepija ją w 2 dni czemu mamy pracować na darmozjadów?? i jeszcze wciagac w to dzieci ///
Reklama