UWAGA!

Elblążanin na swoim

2017-04-05
12:00
 
Elblążanin na swoim

Własne mieszkanie lub dom daje dużo radości. Dopiero po drodze okazuje się, że to również swego rodzaju wyzwanie życiowe, które wymaga nabycia sporej dawki wiedzy. A gdyby tak wszystkie informacje na ten temat zebrać w jednym miejscu, w tym samym czasie? Centrum Handlowe Ogrody zaprasza na Targi Mieszkaniowe, które odbędą się 22 – 23 kwietnia.

Już po raz drugi Centrum Handlowe Ogrody zaprasza na Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w sobotę, 22 kwietnia, od godz. 10 do 19, a także w niedzielę, 23 kwietnia, od godz. 10 do 18.
       Wszyscy, którzy przyjdą w ten weekend będą mogli dowiedzieć się absolutnie wszystkiego na temat nieruchomości. Jak kupić mieszkanie, jak kupić dom, jaki sposób finansowania wybrać, jak wybrać lokal na rynku pierwotnym, a jak na wtórnym – na wszystkie te pytania będzie można znaleźć odpowiedź. Nowością będą również wystawcy, którzy doradzą jak urządzić własne "M" i podpowiedzą, jakie trendy panują obecnie w designie. Nowości pokażą również i dostawcy sprzętu RTV i AGD. Na Targach pojawią się takie firmy jak Open Finance, Media Markt, Home&You, AMK Designs, Biuro Nieruchomości Freedom, deweloperzy: Mytych, Elzambud, Jankowiak, Tom- Bud. Pojawią się również przedstawiciele inwestora - Kamienicy na Wigilijnej. 
      
       Na chętnych czeka również konkurs na voucher o wartości dwóch tys. zł do AMK Designs, mnóstwo atrakcji i informacji.
      
      
Patronat nad wydarzeniem objęła Elbląska Gazeta Internetowa PortEl.pl

       ------Art. sponsorowany-------
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej