UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanka wicegubernatorem Lions Clubu

Elbląg, Podczas konwencji w Barlinku "Lwy" wybrały nowe władze
Podczas konwencji w Barlinku "Lwy" wybrały nowe władze (fot. nadesłane)

Elblążanka Anna Jęsiak-Suchecka, podczas Konwencji Krajowej, która odbywała się od 25 do 27 maja w Barlinku, została wybrana II Wicegubernatorem kadencji 2012/2013 Lions Clubs International Okręgu 121 Polska.

Nowo wybrana II Wicegubernator jest lekarzem stomatologiem, właścicielką Dental Clinic w Elblągu oraz w Nowym Dworze Gdańskim. W ruchu Lions Clubs International działa od 2005 roku, jest członkinią elbląskiego Klubu Lions Club Elbląg Truso. W kadencji 2008/2009 była V-ce Prezydentem, a w kadencji 2009/2010 - Prezydentem LC Elbląg Truso. W latach 2010/2011 pełniła funkcję Przewodniczącej Strefy Warmińskiej Okręgu 121 Polska, a w latach 2011/2012 była Przewodniczącą Regionu Północnego Okręgu 121 Polska.
       Gubernatorem Okręgu 121 Polska została Elżbieta Antoszewska z LC Poznań Polonia, a I Wicegubernatorem Paweł Cieśliński z LC Poznań Rotunda.
      
       Lions Clubs International jest największą na świecie pozarządową organizacją humanitarną akredytowaną przy Organizacji Narodów Zjednoczonych działająca w 206 krajach świata. Zrzesza ponad 1.341.000 członków na wszystkich kontynentach. W Okręgu 121 Polska działa 1120 osób w 58 klubach Lions. Kluby pomagają chorym, budują kliniki medyczne, fundują stypendia dla najuboższych, pomagają niewidomym, finansują badania medyczne, prowadzą działalność ekologiczną.
      
Dorota Wcisła, II Wiceprezydent LC Elbląg Truso kadencji 2012/2013
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama