UWAGA!

Elblążanki trzykrotnymi mistrzyniami Europy cheerleaderek!

Elbląg, Elblążanki trzykrotnymi mistrzyniami Europy cheerleaderek!
(fot. nadesłana)

Są najwierniejszymi kibicami swoich córek. Na Mistrzostwach Europy Cheerleaderek w Zadarze zaprezentowali się, jak na najzagorzalszych fanów reprezentacji Polski przystało - z transparentami i twarzami umalowanymi w barwy narodowe. Doping rodziców się przydał. Elbląskie cheerleaderki zdobyły mistrzostwo Europy. I to potrójne.

Do tego wyjazdu przygotowywały się przez kilka ostatnich miesięcy. Trenowały po kilka godzin dziennie, nawet 5 razy w tygodniu. Elbląskie cheerleaderki ze szkoły tańca Cadmans reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Europy w Cheerleadingu w chorwackim Zadarze.
       Dwudniowe zawody rozpoczęły się w sobotę. Elblążanki broniły dwóch tytułów mistrzowskich zdobytych rok temu w Manchesterze w kategoriach mini POM Dance i POM Dance Senior. W obu kategoriach zdobyły złoto. Pierwsze miejsce zdobył także duet: Daria Borkowska i Pamela Różańska. Dziewczynki tańczyły w kategorii Junior Pom Double.
       Elbląskie cheerleaderki pojechały do Zadaru pod opieką instruktorów i rodziców. - Dziewczynki dużo trenują. I są efekty. To naprawdę fajne, że mają okazję nie tylko reprezentować Polskę, ale także dużo zwiedzić. To taka dodatkowa nagroda - cieszy się Anna Samsel, mama Klaudii.

  Elbląg, Elblążanki trzykrotnymi mistrzyniami Europy cheerleaderek!
(fot. nadesłana)


       Dziewczyny ciężko zapracowały na swój sukces. - Dużo trenujemy. Czasami zamiast iść w sobotę do kina czy spotkać się z koleżankami, trzeba iść na salę - mówi Oliwia Gruszecka. - Ale treningi uczą nas także organizowania sobie czasu. Jak ktoś jest zdyscyplinowany, to ma czas nie tylko na dużo dodatkowych zajęć, ale także na spotkania z przyjaciółmi.
       Godziny spędzone na sali przyniosły wymarzony efekt. Nasze cheerleaderki zdobyły trzy tytuły mistrzowskie.
      

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama