UWAGA!

eMka już jest w Twoim sklepie

 eMka już jest w Twoim sklepie

Elbląska Karta Rabatowa eMka to zniżki na usługi oraz rabaty w wybranych elbląskich sklepach. Wydawana jest bezpłatnie u Partnerów Programu Karty eMka. Wystarczy zapytać o kartę w cukierni, sklepie spożywczym, u fryzjera lub w sklepie z chemią. Jesień to jak co roku większe wydatki i czas liczenia domowego budżetu. Z kartą eMka płacisz po prostu mniej.

Dlaczego warto pytać o Elbląską Kartę Rabatową eMka?
      
       Wszyscy chcemy wydawać mniej na zakupach. Właśnie dlatego obok kartki od żony co dziś kupić, warto mieć w portfelu taką kartę. Tam pięć złotych, tu kilka złotych i w skali miesiąca robi się miła kwota oszczędności. Można dokupić coś dzieciom na jesień i zimę. Po wrześniowych wydatkach ze szkołą każdy grosz się przyda.
       Pytaj o Elbląską Kartę Rabatową eMka w swoim sklepie.
      
       Mam sklep i chcę oferować klientom rabaty. Co mam zrobić?
      
       To proste. Zadzwoń za chwilę pod numer 725 33 15 15 i zaproś przedstawiciela handlowego do swojej firmy. Poznasz zasady Programu Partnerskiego Karty eMka, zobaczysz jak wyglądają materiały reklamowe, zapoznasz się z umową dla Partnerów. Przy okazji dopytasz o inne szczegóły współpracy. Zainteresowany? Dzwoń teraz pod 725 33 15 15.
      
       Mam już kartę. Gdzie dostanę rabat lub zniżkę?
      
       Lista sklepów i punktów usługowych oferujących rabaty jest na stronie internetowej karty eMka. Przejdź na www.emka.elblag.pl i zobacz gdzie najbliżej Ciebie jest sklep oferujący tańsze zakupy.
      
      
       Elbląska Karta Rabatowa eMka
       konkurs!
       Zarejestruj na stronie swoją kartę
       Weź udział w losowaniu kurtki polarowej eMka.
      
      
      
-------------------------- Reklama ---------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie