UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EPWiK zakończył jesienne płukanie sieci

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że zakończyło się jesienne płukanie magistral (w godzinach nocnych) oraz sieci rozdzielczej wodociągowej. Na wiosnę 2014 r. planowane jest kolejne płukanie magistral oraz sieci rozdzielczej wodociągowej w kolejnych rejonach Elbląga.

Płukanie przeprowadzono w dzielnicach położonych na południe od ulic Teatralnej, Nowowiejskiej, Górnoslaskiej, Sienkiewicza, Bema, Łeczyckiej oraz wsi Kazimierzowo, osiedla Bielnik Pierwszy i dzielnicy Zawodzie i części północnych dzielnic Elbląga , tj. Zawady, Modrzewiny, Bielan, Drewnika, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnika, w tym głównie ulic Nowowiejskiej, Górnośląskiej, Sienkiewicza, Bema, Łęczyckiej, Wschodniej, Browarnej, Wiejskiej, Odrodzenia, Mazurskiej, Rechniewskiego, Brzeskiej oraz części Gronowa Górnego. Ponadto informujemy, że w/w płukanie sieci wodociągowej planowane jest za 2 lata.
       Na wiosnę 2014 r. planowane jest kolejne płukanie magistral oraz sieci rozdzielczej wodociągowej (w innych rejonach Elbląga), które potrwa około miesiąca i będzie się odbywać głównie także w godzinach nocnych. Bardziej szczegółowe informacje będą podawane przed terminem płukania danego obszaru Miasta Elbląg.
       Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość podczas jesiennego płukania i jeszcze raz przepraszamy za wszelkie utrudnienia w dostawie wody.
      
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama