UWAGA!

EPWiK zakończył jesienne płukanie sieci

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że zakończyło się jesienne płukanie magistral (w godzinach nocnych) oraz sieci rozdzielczej wodociągowej. Na wiosnę 2014 r. planowane jest kolejne płukanie magistral oraz sieci rozdzielczej wodociągowej w kolejnych rejonach Elbląga.

Płukanie przeprowadzono w dzielnicach położonych na południe od ulic Teatralnej, Nowowiejskiej, Górnoslaskiej, Sienkiewicza, Bema, Łeczyckiej oraz wsi Kazimierzowo, osiedla Bielnik Pierwszy i dzielnicy Zawodzie i części północnych dzielnic Elbląga , tj. Zawady, Modrzewiny, Bielan, Drewnika, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnika, w tym głównie ulic Nowowiejskiej, Górnośląskiej, Sienkiewicza, Bema, Łęczyckiej, Wschodniej, Browarnej, Wiejskiej, Odrodzenia, Mazurskiej, Rechniewskiego, Brzeskiej oraz części Gronowa Górnego. Ponadto informujemy, że w/w płukanie sieci wodociągowej planowane jest za 2 lata.
       Na wiosnę 2014 r. planowane jest kolejne płukanie magistral oraz sieci rozdzielczej wodociągowej (w innych rejonach Elbląga), które potrwa około miesiąca i będzie się odbywać głównie także w godzinach nocnych. Bardziej szczegółowe informacje będą podawane przed terminem płukania danego obszaru Miasta Elbląg.
       Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość podczas jesiennego płukania i jeszcze raz przepraszamy za wszelkie utrudnienia w dostawie wody.
      
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama