UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Europejski Elbląg okiem obiektywu

Elbląg, Europejski Elbląg okiem obiektywu

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza konkurs na najlepszą fotografię ukazującą zmiany, jakie zaszły w Polsce dzięki funduszom Unii Europejskiej. Główną nagrodą dla autora zwycięskiego zdjęcia jest kwota 3 tys. zł. Co ważne, rejestracja niezbędna do udziału w konkursie trwa tylko do 15 października.

Od roku 2004, kiedy to Polska dołączyła do państw członkowskich Unii Europejskiej, przeprowadzane są liczne projekty dotyczące wielu dziedzin życia społecznego. Elbląg jest dobrym przykładem miasta rozwijającego się, dlatego też uchwycenie tego, co zawdzięczamy Unii, zapewne nie sprawiłoby większych trudności uczestnikom konkursu.
       Jak twierdzą organizatorzy, nadsyłane prace mogą przedstawiać: „elementy krajobrazu oraz architektury i infrastruktury; zmiany lub nowe sytuacje i zachowania ludzkie, nowe możliwości jednostek i całego społeczeństwa; zmianę funkcji miejsc, obiektów i podmiotów powstałą w wyniku realizacji projektów”.
       Chociaż fotografie można przesyłać do końca miesiąca, to do 15 października należy wypełnić formularz konkursowy oraz potwierdzić swoją rejestrację e-mailem.
       Szczegółowy regulamin dostępny na https://foto.fundusze.gov.pl/. Wyniki poznamy nie później niż 30 listopada 2010 r.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 70
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
  0 6

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama