UWAGA!

Finał akcji "Przewoźnicy"

 Elbląg, Finał akcji "Przewoźnicy"
(fot. nadesłane)

Przedstawiciele przewoźników osób w ruchu międzynarodowym i organizacji turystycznych wczoraj (16 września) spotkali się na drogowym przejściu granicznym w Gronowie z funkcjonariuszami Straży Granicznej i Oddziału Celnego, by podsumować akcję „Przewoźnicy”.

Przedsięwzięcie zainicjował Komendant Placówki SG w Braniewie 10 czerwca. Straż Graniczna zaproponowała rozwiązania służące usprawnieniu odprawy granicznej autobusów w okresie wakacyjnym. Do projektu przystąpiły firmy zajmujące się międzynarodowym transportem osób oraz organizacje turystyczne działające na terenie Polski i Rosji. Działania przyniosły rezultaty znacznie szybciej niż spodziewały się tego służby graniczne.
       W zebraniu podsumowującym uczestniczyli: Dyrektor Departamentu Turystyki oraz Główny specjalista promocji turystyki regionu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego z Olsztyna. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń i zrozumienia wzajemnych zadań i interesów.
       Cel akcji został osiągnięty. Rozwiązanie przyjęte w Gronowie zostało bardzo dobrze przyjęte przez przedstawicieli przewoźników i organizacje turystyczne. Sygnały docierające do Departamentu Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim potwierdziły, że inicjatywa przyniosła spodziewany efekt. Podziękowano służbom granicznym za sprawne i profesjonalne odprawianie turystów w Gronowie.
      
st. chor. sztab. SG Bogdan Kisiel, Placówka SG w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama