UWAGA!

Finanse zostaw profesjonalistom

2013-09-28
08:00
 

Przychody, rozchody, karta podatkowa, rozliczenia z urzędami...Od tego może zakręcić się w głowie, a jak wiadomo budżet rzecz święta – wszystko musi zgadzać się co do grosza. Wiedzą o tym ci, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność gospodarczą. Dlatego warto zaufać tym, dla których liczby, kolumny oraz przepisy prawne nie mają tajemnic.

Solidność przede wszystkim
       Tabelki, kolumny, cyfry, przepisy prawne, księgi...Prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko rozwój własnej aktywności, ale także sprawne poruszanie się w gąszczu przepisów i zasad. A tam liczy się precyzja, doświadczenie oraz ogromna wiedza. Tym wszystkim dysponują pracownicy Biura Rachunkowo- Kadrowego Eniac, które stawia na profesjonalizm i solidne podejście.
      
       Za dużo, za trudno, za wiele?
       Nie radzisz sobie z biurokracją? Nie wiesz czy dany przepis jeszcze obowiązuje, a wizyty w urzędach ogromnie Cię stresują? Nie martw się, oddaj swoje finanse specjalistom. Biuro Rachunkowo- Kadrowe Eniac, które oferuje szeroki wachlarz usług, od prowadzenia ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu ewidencjowanego,aż po pomoc w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej, czyli szeroko pojętą obsługę finansowo- księgową, pomoże Ci rozwiązać każdy, nawet najmniejszy biurokratyczny problem. Swoje usługi Biuro kieruje przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, ale także do rolników.

 


      
       Abyś mógł skupić się na rozwoju
       Na sukces Twój i Twojej firmy pracuje wiele osób. Do każdej z nich przypisane jest wiele dokumentów, akta osobowe, lista płac, zwolnienia lekarskie...To wszystko sprawia, że łatwo pogubić się, czegoś zapomnieć, nie dopilnować. Dlatego warto zaufać tym, dla których obsługa kadrowo- płacowa to chleb powszedni. Biuro Rachunkowo- Kadrowe Eniac zajmie się tym wszystkim w sposób fachowy, tak, abyś Ty mógł skupić się na rozwoju firmy.
      
       Promocja! Dla klientów proponujemy 50 proc. rabatu przez pierwszy miesiąc!

      
      

Biuro Rachunkowo- Kadrowe Eniac
       ul. Jana III Sobieskiego 2B/1
       tel: 55 623 80 18
       534 683 632
      
       www.eniac-online.pl
      
       ---------Reklama---------
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej