UWAGA!

Flamenco - południowy ogień drzemie w każdej kobiecie

 Elbląg, Flamenco to taniec ciała i duszy
Flamenco to taniec ciała i duszy (fot. nadesłane)

We wtorek, 5 października o godz. 18.30 w Centrum Tańca „Promyk” rozpoczynają się cykliczne zajęcia z flamenco. Cotygodniowe treningi adresowane są do wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i o różnym poziomie sprawności ruchowej, kochające taniec,  którym bliski jest południowy sposób ekspresji. Pierwsze zajęcia mają charakter pokazowy i są bezpłatne.

Flamenco nie wymaga partnera, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla kobiet, które preferują taniec, jako formę aktywności, a pragną poznawać go indywidualnie.
       Tańczone przez kobiety, dynamiczne i wyraziste, kryje w sobie także miękkość i delikatność, podkreślaną płynnym ruchem dłoni i bioder oraz wirującą wokół ciała spódnicą. To niezwykły mariaż subtelności, uwodzącej kobiecości, wewnętrznego ognia i wielkiej dumy.
       Z każdym kolejnym treningiem zwolenniczki tego tańca odkrywają, że flamenco to przyjemność sama w sobie, radość z giętkości i ze sprężystości ciała, wystukana obcasami witalność, ujawniona gestem seksualność.
       W prawdziwie terapeutyczny sposób taniec ten uwalnia od nakładanych sobie codziennie ograniczeń, zwalcza stres, pozwala doświadczyć własnego ciała oraz wyrazić siebie w twórczy sposób.
       Flamenco bywa nazywane tańcem silnych kobiet przez to właśnie, że wyzwala ową siłę, wewnętrzną równowagę i poczucie bezpieczeństwa.
       Na pierwsze zajęcia warto zabrać wygodne buty na obcasie.
      
info. nadesłane
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama