UWAGA!

Forum Debaty Publicznej odbędzie się wcześniej

 
Elbląg, Forum Debaty Publicznej odbędzie się wcześniej

Jutro, 30 września do Elbląga przyjedzie były prezydent Bronisław Komorowski, który będzie gościem Forum Debaty Publicznej. Spotkanie, zapowiadane na godz. 16, rozpocznie się kwadrans wcześniej.

- Ze względu na napięty terminarz Bronisława Komorowskiego spotkanie rozpocznie się kwadrans przed godziną 16 – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”, które organizuje FDP. – Zapraszamy zatem do Sali Kameralnej o godzinie 15.45.
       Bronisław Komorowski wraz z Jackiem Protasem, wicemarszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego i prezesem Zarządu Związku Województw RP mówić będą o polityce wschodniej w skali ogólnopolskiej i lokalnej. Pytania gościom zadawać będą czytelnicy elbląskich mediów, a także publiczność.
       – Formuła Forum Debaty Publicznej jest taka, że zgromadzona publiczność może zadawać pytania gościom, jednak z doświadczenia wiemy, że często osoby, którym wręczymy mikrofon nie tyle chcą zadać pytanie, co wygłosić swoją opinię na jakiś temat – mówią organizatorzy. – Dlatego aby spotkanie przebiegało sprawniej, pytania można przesyłać drogą mailową na adres edyta.bugowska@swiatowid.elblag.pl.
       Osoby, które przyjdą na spotkanie, otrzymają także kartki i długopisy, tak by móc zapisać pytanie. Odczyta je prowadzący Forum Debaty Publicznej Piotr Derlukiewicz. Wstęp jest wolny.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama