UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Forum Młodych na Kongresie

 

W niedzielę 20 maja w Warszawie odbył się kongres Europejskich Młodych Konserwatystów. Elbląskie Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość reprezentował Rafał Traks – pełnomocnik struktur okręgowych FM PiS.

W Kongresie brali udział delegaci organizacji młodzieżowych z kilkunastu krajów Europy, w tym z Polski, Wielkiej Brytanii, Czech, Wysp Owczych, Portugali i Belgii. Uczestniczyli w nim także przedstawiciele Młodych Republikanów, młodzieżówki Partii Republikańskiej ze Stanów Zjednoczonych oraz przedstawiciele konserwatystów australijskich.
       Kongres rozpoczął Marcin Mastalerek, szef partyjnej młodzieżówki – Forum Młodych PiS, poseł na Sejm RP. Następnie wyświetlono na telebimie przesłanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Kaczyński mówił, że jest istotne, aby młodzi realizowali wizję Europy, w której „państwa narodowe zachowują swoją tożsamość”. Mówił również, że ważnym jest wspólne działanie aktywnych politycznie osób z wielu państw. „Działać razem nie po to, żeby sztucznie Europę zmieniać, poddawać ją jakimś ideologiom, tylko po to, by tworzyć warunki dla rozwoju, nowoczesności, dynamiki i jednocześnie zapewniać przyszłość młodemu pokoleniu” – podkreślił Jarosław Kaczyński.
       Posłowie PiS obecni na kongresie życzyli republikańskiemu kandydatowi na prezydenta USA Mittowi Romneyowi sukcesu w jesiennych wyborach.
       W sobotę uczestnicy kongresu wysłuchali wykładu posła PiS, b. wiceministra spraw zagranicznych dr hab. Krzysztofa Szczerskiego na temat polityki zagranicznej prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Delegaci odwiedzili także Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem podczas oficjalnej kolacji spotkali się z wiceprezesem PiS Adamem Lipińskim.
       Organizacja Europejskich Młodych Konserwatystów skupia prawicowe młodzieżówki partii europejskich, m.in. Prawa i Sprawiedliwości, czeskiej ODS (Obywatelskiej Partii Demokratycznej) czy brytyjskich konserwatystów.
      
      

 


       Rafał Traks i Adam Hofman.
      
      
      
      
      
      
      
      
      

FM PiS w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama