UWAGA!

Fotka Miesiąca. Zapraszamy na wirtualny wernisaż

Rok 2020 dał nam w kość, wszyscy musieliśmy zmienić plany. Miał być wernisaż i jak zawsze sympatyczne spotkanie za autorami zdjęć i Czytelnikami. Niestety w tej formule nie możemy się spotkać, ale nic nas nie powstrzyma, by zaprezentować najlepsze zdjęcia, jakie w minionym roku przysłali nasi Czytelnicy na konkurs Fotka Miesiąca. Zapraszamy na wirtualną wystawę.

W tej edycji konkursu Fotka Miesiąca swoje zdjęcia nadesłało blisko 50 autorów. Wśród nich są osoby, które od lat biorą udział w naszym konkursie, ale też debiutanci, którzy po raz pierwszy poddali ocenie swoje fotki.

I chociaż Fotka Miesiąca ma już kilkanaście lat, wciąż nie brakuje miejsc do sfotografowania. Wciąż pojawiają się zdjęcia, które zaskakują, pokazując znane miejsca w nowym ujęciu.

Świat fotografii zmienia się, kusząc nowymi technologiami, nie zmienia się jedno - wciąż jest mnóstwo pasjonatów, którzy są w stanie czekać godzinami, by zrobić dobre zdjęcie, którzy wstają skoro świt, by utrwalić uroki poranka.

Tradycyjnie w styczniu odbywał się wernisaż Fotki Miesiąca, podczas którego można było zobaczyć najciekawsze zdjęcia na wystawie. W tym roku z powodu pandemii niestety nie będzie spotkania w Światowidzie, ale zdjęcia będzie można zobaczyć dzięki wirtualnej wystawie na portEl.pl

Od 20 lat trzymamy Waszą stronę!

red.

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama