UWAGA!

Fromborska: autobus uderzył w uno

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 33
  komentarze
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2013-09-26
18:17
 
Elbląg, Fromborska: autobus uderzył w uno
fot. WS

Dziś (26 września) około godz. 15.45 na ul. Fromborskiej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Autobus komunikacji miejskiej wjechał w tył pojazdu osobowego. Jedna osoba została przetransportowana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.

Do zdarzenia doszło na mokrej i śliskiej nawierzchni jezdni. Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, kierujący autobusem komunikacji miejskiej, jadąc ul. Fromborską w kierunku Ogólnej, nie zatrzymał się za stojącym przed nim i oczekującym na możliwość skrętu w lewo, w ul. Bartniczą, fiatem uno, którym podróżowały dwie osoby. Autobus uderzył ze sporą siłą w tył fiata i przesunął go o około 15 metrów do przodu. Auto osobowe zatrzymało się na przydrożnym drzewie.
       Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Autobusem linii nr 7 jechało kilkunastu pasażerów - nikt z nich nie odniósł obrażeń, wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach. Strażacy z JRG2 zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wahadłowo kierowali ruchem pojazdów. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał do szpitala 38-letnią kierującą fiatem uno. Jej pasażera lekarz przebadał na miejscu - mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. Oboje kierujący pojazdami biorącymi udział w zderzeniu byli trzeźwi.
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama