UWAGA!

Fundacja uczniom

Fundacja Elbląg ogłasza pierwszy konkurs stypendialny ”Szansa”.

Celem funduszu stypendialnego Fundacji Elbląg jest wspieranie dzieci i młodzieży wybitnie uzdolnionej oraz wzmacnianie więzi społecznych uczniów i studentów z Elblągiem i Ziemią Elbląską.
     O stypendium ubiegać się mogą uczniowie szkół średnich oraz studenci szkół wyższych osiągający szczególnie wysokie wyniki nauczania lub wybitnie uzdolnieni będący stałymi mieszkańcami Elbląga lub powiatu ziemskiego elbląskiego. Absolwenci szkół średnich mogą ubiegać się o stypendium jeżeli będą kontynuować naukę na studiach wyższych. Absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Elbląga mogą ubiegać się o jednorazowe stypendium.
     W imieniu Fundacji wyboru stypendystów dokona Komisja Stypendialna.
     Komisja oceniając poszczególne wnioski kierować się będzie: wynikami w nauce, szczególnymi osiągnięciami, sytuacją materialną ubiegającego się o stypendium.
     Wnioski o przyznanie stypendium mogą składać: szkoły podstawowej, gimnazja, szkoły średnie lub wyższe mające siedzibę w Elblągu lub na terenie powiatu elbląskiego, Rady Rodziców, Rady Szkół, organizacje pozarządowe, darczyńcy Funduszu Stypendialnego oraz osoby prywatne. Nieprzekraczalny termin składania wniosków upływa 30 kwietnia.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Prosze jeszcze powiedziece gdzie nalezy skladac wnioski i kto ewentualnie moglby mi odpowiedziec na kilka pytan. hajash19
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hajash19(2001-03-15)
 • Informacja prasowa winna zawierać podstawowe dane: kto, co, komu, ile , jak, dlaczego. Identyfikacja nie powinna sprawiać kłopotu. Błędem dziennikarza jest podawanie informacji niepełnej. Może być lakoniczna i w skali mikro, jednak jeżeli: "dają" to gdzie; "biorą" od kogo? Adres, nr telefonu i rozmiar "skarpety" jest elementem nieodzownym!!! AUTOR: Proszę o numer tel i adres stypendawcy oraz datę krańcową składania wniosków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stypenbiorca(2001-03-16)
 • a moze by tak do planu lekcji wprowadzic przedmiot o miejscu zamieszkania moznaby mlodych ludzi zapoznac z historia miasta i regionu...
 • Od autora: Wzór wniosku może pobierać w siedzibie Fundacji Elbląg, ul. Stoczniowa 10. Nieprzekraczalny termin składania wniosku upływa 30 kwietnia - o czym informowaliśmy w tekście.
 • Dziękuję za normalną reakcję na krytykę prasową i konstrultywne uzupełnienie informacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stypenbiorca(2001-03-16)
 • Wzor wniosku oraz regulamin Konkursu Stypendialnego mozna pobrac ze strony Fundacji Elblag www.eswip.elblag.pl/fundacja" target="_blank">
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  webm@ster(2001-03-23)
 • Przyznano już pierwsze stypendia. Szczegóły na www.eswip.elblag.pl/fundacja/news.htm.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  webm@ster(2001-04-10)
Reklama