UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gala Bezpieczeństwa z nagrodami

Elbląg, Jadwiga Sienkiewicz z czekiem.
Jadwiga Sienkiewicz z czekiem.

Zakończyła się druga edycja Programu „ORLEN. Bezpieczne drogi”. Podczas Gali Bezpieczeństwa, która odbyła się 27 lutego w Zamku Królewskim w Warszawie, podsumowano dotychczasowe działania oraz wręczono nagrody w Konkursie Inicjatyw. Kapituła Konkursu przyznała siedem nagród specjalnych, z których jedną otrzymała Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu za akcję „Żyj, ucz się i baw bezpiecznie”.

Nagroda - Złota Tarcza Bezpieczeństwa oraz czek o wartości 25 tys. zł zostały wręczone Jadwidze Sienkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu oraz Małgorzacie Staneckiej - koordynatorowi programu.
     Gościem specjalnym uroczystości był Ari Vatanen, mistrz świata w rajdach samochodowych (1981) oraz czterokrotny zwycięzca Rajdu Dakar, a od 1999 roku Europoseł czynnie zaangażowany w działalność na rzecz bezpieczeństwa na drogach.
     Druga edycja Konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło prawie 300 zgłoszeń z całej Polski. Kapituła Konkursu wyłoniła spośród nich te najlepsze i to do nich, podczas Gali Bezpieczeństwa, powędrowało 16 Złotych Tarcz Bezpieczeństwa oraz nagrody finansowe, które mają być przeznaczone na działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.
     

 


     Małgorzata Stanecka i Krzysztof Hołowczyc.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • to może teraz dzięki tym Paniom wreszcie połtają te dziury na Kościuszki bo na miasto nie nie ma co liczyć, szkoła połata wcześniej niz miasto,
Reklama