UWAGA!

Gala Bezpieczeństwa z nagrodami

Elbląg, Jadwiga Sienkiewicz z czekiem.
Jadwiga Sienkiewicz z czekiem.

Zakończyła się druga edycja Programu „ORLEN. Bezpieczne drogi”. Podczas Gali Bezpieczeństwa, która odbyła się 27 lutego w Zamku Królewskim w Warszawie, podsumowano dotychczasowe działania oraz wręczono nagrody w Konkursie Inicjatyw. Kapituła Konkursu przyznała siedem nagród specjalnych, z których jedną otrzymała Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu za akcję „Żyj, ucz się i baw bezpiecznie”.

Nagroda - Złota Tarcza Bezpieczeństwa oraz czek o wartości 25 tys. zł zostały wręczone Jadwidze Sienkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu oraz Małgorzacie Staneckiej - koordynatorowi programu.
     Gościem specjalnym uroczystości był Ari Vatanen, mistrz świata w rajdach samochodowych (1981) oraz czterokrotny zwycięzca Rajdu Dakar, a od 1999 roku Europoseł czynnie zaangażowany w działalność na rzecz bezpieczeństwa na drogach.
     Druga edycja Konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło prawie 300 zgłoszeń z całej Polski. Kapituła Konkursu wyłoniła spośród nich te najlepsze i to do nich, podczas Gali Bezpieczeństwa, powędrowało 16 Złotych Tarcz Bezpieczeństwa oraz nagrody finansowe, które mają być przeznaczone na działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.
     

 


     Małgorzata Stanecka i Krzysztof Hołowczyc.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • to może teraz dzięki tym Paniom wreszcie połtają te dziury na Kościuszki bo na miasto nie nie ma co liczyć, szkoła połata wcześniej niz miasto,
Reklama