UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.194)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem (Odc.194)
fot. arch. schroniska dla zwierząt

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Ren został oddany do schroniska 25 kwietnia 2022 roku, ponieważ jego opiekunka nie miała odpowiednich warunków, by dłużej zajmować się psem. Ren jest psem średniej wielkości, który ma około dwa lata. Zanim znalazł się w schronisku, mieszkał w mieszkaniu a jego najlepszymi przyjaciółmi były dzieci. Ren to wesoły i pełen energii psiak, który jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi. Kto da mu nowy dom?

Jarzębinka trafiła do schroniska 17 marca 2022 roku z ulicy Dalekiej. Jarzębinka to dorosła, kilkuletnia kotka. Jest oswojona, łagodna i bardzo przymilna w stosunku do ludzi. Kto ją przygarnie?

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku

oprac. daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama