UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.250)

 Elbląg, Galeria pod psem i kotem (Odc.250)
fot. arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Ivana trafiła do schroniska w maju 2023 roku razem ze swoją matką i rodzeństwem. Kociaki urodziły się około 8 maja 2023. Obecnie przebywają w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska. Kto ją przygarnie?

 

Azorek został oddany do schroniska 13.06.2023 roku razem z Reksiem z powodu zmiany sytuacji życiowej opiekunki psiaków. Dotąd psiaki mieszkały ze swoją opiekunką w mieszkaniu i nie sprawiały żadnych problemów. Azorek to średniej wielkości pies, który urodził się w styczniu 2021. Jest łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, także w stosunku do dzieci. Lubi inne psy i koty. Kto da mu dom?

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

Telefon od elbląskiego schroniska: 55 234 16 46.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama