UWAGA!

Galeria pod psem i kotem (Odc.298)

 Elbląg, arch. schroniska
arch. schroniska

Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to?, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dodżo trafił do schroniska 08.01.2024 roku z ulicy Lubelskiej. Dodżo to nieduży psiak w wieku około 2 lat. Jest sympatycznym, wesołym i przyjaznym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Kto da mu dom?

 

Nutella trafiła do schroniska 13.12.2023 roku z ulicy Radomskiej. Nutella to kotka, która urodziła się mniej więcej 01.01.2017. Jest cudownym, łagodnym i przymilnym stworzeniem.

 

O adopcji

Za każdym razem staramy się niezwykle solidnie przeprowadzić wywiad z kandydatem na właściciela. Przestrzegamy zawsze przed braniem psa jako formy prezentu, zdarza się jednak, że taki prezent zaakceptowany przez jego odbiorcę, zostaje w jego domu do końca swoich dni. Decyzję o zakupie zwierzęcia bardzo często podejmujemy pod wpływem chwili, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Efekt złych decyzji można zobaczyć w schroniskach dla bezdomnych zwierząt na całym świecie, w milionach przerażonych i smutnych oczu. Więcej informacji o adopcji w linku.

Telefon od elbląskiego schroniska: 55 234 16 46.

oprac.daw

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Galeria pod psem I kotem, dajecie kasě za zdjęcia, co będzie jutro z tym kotem, gdy kot nie będzie do wzięcia, weżmie ktoś psa zamiast kota, I wtedy cała robota, była dla psa a nie kota, dobre choć tyle tu będzie, ,że pies co się błąkał wszędzie, znalazł swojego juž pana, a kot u Jarka od rana, szczura dziš łapał na raty, raz mu uciekł do Donka, drugi raz dyla d
  • Smutny jakiś ten Dodżo
  • Temu rymopisowi, raperowi wannabe już podziękujemy. Włącz sobie polską klawiaturę, a najlepiej przestań się produkować w tym temacie i w ogóle. Kotce i pieskowi życzę dobrych opiekunów. Zasługujecie na to.
  • Czas na nową i nowoczesną konstytucję bo głos sędziów i prokuratorów pełniących funkcje za PZPR nie jest dziś autorytetem. Podobnie wybranych dziś politycznie !!!
  • Czas zmusić straż miejska do karania właścicieli psów za nie sprzątanie po ich pupilach ! Trawniki i chodniki nie są dla psów na odchody.....
  • Właściciele psów śmierdzą jak ich psy !
  • Prawda, w domu smród, wszędzie sierść, nawet w zupie przy obiedzie.
Reklama