[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Generałowie z wizytą w pułku

 
Elbląg, Generałowie z wizytą w pułku
(fot. st. chor. szt. Grzegorz Daszkiewicz)

W ramach przekazania i przyjęcia obowiązków dowódcy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, roboczą wizytę w 16. Pułku Logistycznym w Elblągu złożyli: były już dowódca gen. dyw. Marek Sokołowski oraz nowy, gen. bryg. Krzysztof Radomski. Gościli w nowej lokalizacji przy ul. Łęczyckiej.

Dowódca nowo tworzonego 16. Pułku Logistycznego płk Piotr Pankowski zapoznał generałów z kompleksem koszarowym przy ul. Łęczyckiej, opowiedział o planach rozbudowy, w tym o najnowocześniejszej hali remontowej w Siłach Zbrojnych RP, który tu powstanie. Były i obecny dowódca 16 PDZ zapoznali się także szczegółowo z aktualną realizacją harmonogramu tworzenia 16. Pułku Logistycznego. Płk Pankowski na koniec wskazał, iż przekształcenie 16. batalionu remontowego w 16. Pułk Logistyczny ani na chwilę nie wstrzymało zasadniczej działalności jednostki m. in. napraw techniki wojskowej.
      
ppłk rez. Zbigniew Tuszyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama