UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gimnazjum z ISO

Elbląg, Certyfikat wręcza Barbara Żelezik, z prawej Barbara Pierzyńska.
Certyfikat wręcza Barbara Żelezik, z prawej Barbara Pierzyńska.

W ostatnim dniu roku szkolnego 2006/07 Gminne Gimnazjum w Gronowie Górnym - po półrocznej pracy nad wdrażaniem systemu zarządzania jakością wg międzynarodowej normy ISO PN-EN 9001:2001 - uzyskało certyfikat jakości w zakresie kształcenia, wychowania, opieki, profilaktyki i współpracy ze środowiskiem lokalnym - informuje wójt Gminy Elbląg Grzegorz Nowaczyk.

Certyfikat został wydany po audicie przeprowadzonym przez firmę PIHZ - Certyfikacja. W czasie auditu zbadano wszystkie obszary objęte wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2000. Wręczenia aktu dokonała dyrektor ds. jakości PIHZ - Certyfikacja w Gdyni Barbara Żelezik.
     - Przypomnę, że to drugi certyfikat ISO w Gminie Elbląg uzyskany w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W październiku ubiegłego roku Urząd Gminy z powodzeniem „przeszedł” taki audit - dodaje wójt Nowaczyk. - Certyfikat dla Gimnazjum jest konsekwencją zamierzonej strategii osiągnięcia na koniec obecnej kadencji wysokiego poziomu zarządzania wszystkimi jednostkami samorządu gminnego. Uważam, że tylko pełen, spójny i zintegrowany system zarządzania może dać najbardziej oczekiwane przez naszych mieszkańców i klientów zewnętrznych efekty. O ile wiem - jest to pierwszy certyfikat ISO dla gimnazjum nie tylko w Gminie Elbląg, ale także w Powiecie Elbląskim oraz mieście, zatem wielkie gratulacje należą się wszystkim pracownikom placówki, na czele z pełnomocnikiem ds. jakości Magdaleną Lewko i dyrektorem gimnazjum Barbarą Pierzyńską.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • No i co teraz? Lepsza jakość jakoś będzie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sprawiedliwy(2007-06-25)
 • KAKTUSPROWOKATOR no no no tylko pogratulować :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KAKTUSPROWOKATOR(2007-06-25)
 • Gratuluję! Pani Barbara jest Wielką Nauczycielką. Od lat z zaangażowaniem i oddaniem służy gronowskiej społeczności. Lekcje z Nią odbiegały od ciasnych ram konspektu (nie ma nic gorszego jak nauczyciel pragnący realizować jedynie założony wcześniej program, za nic biorący to, co aktualnie dzieje się w klasie). Jest nietuzinkową Kobietą, wspaniałym organizatorem. Brawo!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  absolwentka(2007-06-25)
 • ciewkawe tylko kto bedzie za to iso placil co roku.smaic mi sie chce ja ktos gratuluje iso a nie wie na czym to polega i co to takiego
 • Poczułam, że to do mnie skierowane są słowa Poprzednika. Blade pojęcie o ISO mam, niemniej nie mogłam się powstrzymać, by kilka słów o Dyrektorce napisać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  absolwentka(2007-06-25)
 • Absolwentka - jeżeli jesteś mieszkanka gminy Elbląg to Ty za to zapłacisz! Takie ISO kosztuje kilkanaście tysięcy złotych płatne z budżetu gminnego!!. Po roku tzw. audit zewnętrzny następne kilka i tak dalej co rok. Po za satysfakcją Wójta , Dyrektorki i kilku jeszcze PRAKTYCZNYCH korzyści jest bardzo mało. Gadanie o łatwiejszej drodze do uniej kasy to bredzenie paranoika. Aha z korzyści to jeszcze te nagrody dla Dyrektorki, auditora i kogos tam jeszcze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gronowiak(2007-06-25)
 • Gratulujemy Basiu i życzymy dalszych sukcesów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Klocuszki(2007-06-30)
Reklama