Ponad 1300 SMS-ów wysłano na konkurs na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku. Dziś ostatni dzień głosowania i prezentacja ostatniego funkcjonariusza - mł. asp. Zbigniewa Dutkiewicza (SMS 39).
Mł. asp. Zbigniew Dutkiewicz, Posterunek Policji w Młynarach: Bielica, Burdajny, Cieszyniec, Grądki, Grużajny, Kleketki, Miłosna, Nawty, Osiek, Plajmy, Siedlisko, Skowrony, Stary Cieszyn, Stejpy, Kwitajny Wielkie.
Nr SMS-owy: 39
Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 40 dni na łamach portElu publikowane były sylwetki funkcjonariuszy. Czytelnicy mogli (i mogą jeszcze głosować dziś, do północy) na nich głosować za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 7116. W treści należy wpisać DPOLICJAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np DPOLICJA39. Koszt SMS-a to 1,22 zł brutto. Numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży, są też dostępne na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Głosowanie przeprowadzamy dzięki uprzejmości serwisu przelewy24.pl.
Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Natomiast osoby, które zagłosują na wybranego dzielnicowego wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody, jaką jest skuter wart ok. 3 tys. zł zakupiony w firmie SEMAX. (fot. niżej) Losowanie odbędzie się 19 lipca. Uhonorowanie dzielnicowego zapowiedzieli Prezydent Elbląga oraz Starostwa Powiatu Elbląskiego.