UWAGA!

GOŚĆ TYGODNIA: MIROSŁAW KOZŁOWSKI

 Elbląg, Mirosław Kozłowski
Mirosław Kozłowski

Zadaj pytanie Mirosławowi Kozłowskiemu, przewodniczącemu regionu "Solidarności" w Elblągu. My przekażemy je w Twoim imieniu, a odpowiedż opublikujemy w kolejnym wydaniu Gościa Tygodnia.

Na pytania do przewodniczącego elbląskiej "Solidarności" (które można wpisywać do rubryki "Moim zdaniem" albo przesyłać na adres redakcja@portel.pl) czekamy do przyszłego wtorku.
     Oczekujemy na pytania związane z pracą i życiem prywatnym Mirosława Kozłowskiego.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Solidarność poznałem pracując w Gdańsku, brałem udział w strajkach, popierałem wszystkie Wasze działania. Byłem dwie kadencje przewodniczącym organizacji zakładowej i co mam z tego? NIC - albo wszystko - tylko "wolność i demokrację". Czy z tego można wykarmić rodziny? 1/ kiedy związek będzie walczył o robotników? 2/ kiedy przestanie się popierać tylko elity polityczne? 3/ kiedy spełni się zobowiązania wyborcze AWS ? - przecież popieracie te ugrupownie. 4/ kiedy dotrzymane zostaną zobowiązania wobec: - pielęgniarek i słuzby zdrowia ( za nadgodziny 1998-99, itd ) - rolników, strażaków i inne porozumienia 5/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Związkowiec "S"(2001-04-05)
 • NA TO WSZYSTKO POWIEM TYLKO JEDNO KOMUNO WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Panowie z AWS , uważam iż zostaliście wycykani przez kolegów z Platformy .... , jest to dla mnie majstersztyk i jestem pełen uznania dla trzech mistrzów socjotechnik za taki wzrost popularności w tak krótkim czasie , co Pan na to , Panie Kozłowski ?
 • Co Pan robił w latach 1980-81.Redagowałem wtedy Biuletyn Informacyjny NSZZ "Z" Region Elblšg i jakoœ nie kojarzę Pana i Pana kolegów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-04-06)
 • Polityka pisala o Panu ze jest Pan szefem najmniejszej centrali zwiazkowej o wynagrodzeniu powyzej 2.000 zl pensji za to szefowanie... czy to prawda ze w takim miescie jak elblag tak dobrze sie zarabia na politykowaniu? Solidarnosc kojarzy mi sie z mnozeniem pomyslow i nierealizowaniem ich co Panowie robicie dla Miasta oprocz czepiania sie likwidacji biblioteki i przejmowania czesci b. urzedu wojewodzkiego. Jesli kontestujecie wszyskie pomysly to zaproponujcie cos sami ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  popieram prawice bez solidarno(2001-04-06)
 • 1/ Czy dalej będziecie popierać awans osób bez kompetencji na bardzo dobrze płatne stanowiska np. byłego przewodniczącego na szefa kas chorych itd. można mnożyć przykłady . 2/ Kiedy skończy się walka o stanowiska i zacznie się zwykłapraca związkowca?
 • Związkowcy! Zróbcie coś, aby wreszcie w naszym mieście zadziałało pogotowie dentystyczne, bo Kasa Chorych nie potrafi!!! poradzić sobie z tym problemem. Nie chodzi mi tu o sytuację, gdy pacjent zaniedbuje leczenie zębów i w związku z tym zęby go bolą,ale o sytuację, gdy po wizycie dentystycznej ból zęba wzmacnia się bo.... np. tworzy się zgorzel. No i w dodatku mamy 2-3 dni świąt. Jest to o tyle istotne, że często jesteśmy bez pracy w związku z największym bezrobociem w kraju. Jednym słowem jesteśmy biedni i nie stać nas na wizyty prywatne!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanka(2001-04-06)
 • najedz się szalonej krowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  siedzący byk(2001-04-07)
 • WOLANIE O POMOC!!! w sprawie bezpańskich psów w parku na Zawadzie. Dlaczego nikt ich nie wyłapuje??? Aż strach przejść przez park zarówno w drodze do pracy jak i po pracy. Biegają tam olbrzymie bydlaki bez kagańców i bez smyczy. Właściciel jeszcze śpi a piesek sam hasa i jeży sierć na przechodniów. A może by tak wyłapywać te "pieski", odstawiać je do schroniska na tydzień, a właścicielm chcącym je odzyskać "solić" wysokie kary. A po tygodniu, gdy nie zgłosi się właściciel to po prostu likwidować je. Zobaczylibyśmy wówczas wszyscy, jak wiele można dopilnować - jeśli się tylko chce!!!!.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanka(2001-04-09)
 • Pozdrawiam p.Kozłowskiego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Karolina(2001-04-09)
 • Czy Elbląg na stałe ugrzązł w województwie warmińsko-mazurskim?Dlaczego nie liczycie się z opinią mieszkańców?Referendum w tej sprawie było jedno- znaczne. A.R
Reklama