UWAGA!

Graj, pomagaj i dobrze się baw!

2015-07-26
18:00
Graj, pomagaj i dobrze się baw!

Masz ochotę ciekawie, a jednocześnie pożytecznie spędzić czas? Nie masz pomysłu na to, co robić w weekend? Spróbuj więc swoich sił w charytatywnym turnieju "Golfiści noworodkom", który odbędzie się już 1 sierpnia na podpasłęckim polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club. Cała masa atrakcji i świetna atmosfera gwarantowane!

Pomóc możesz nawet wtedy, gry grasz w golfa
       Kiedy przychodzą na świat są całkowicie zależne od dorosłych. Noworodki bardzo często potrzebują pomocy i to takiej, która opiera się na specjalistycznym sprzęcie. Tym właśnie zajmuje się Pomorska Fundacja Neonatologii „Dobrze, że jesteś”, która zabiega o jak najlepsze warunki dla maluszków trafiających do gdańskiego szpitala im. św. Wojciecha.
       I to właśnie im chcą pomóc pasjonaci golfa. Na taki pomysł wpadli już rok temu, wtedy też turniej
       "Golfiści noworodkom" cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że zabrakło miejsc. Udało się również zebrać pokaźną sumę – 30 tys. zł - która została przeznaczona na specjalistyczny sprzęt.
       Żeby tradycyji stało się zadość również i w tym roku taki turniej się odbędzie. Zaprasza na niego pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club oraz firma autohouse.pl. Już w sobotę, 1 sierpnia, wszyscy chętni będą mogli zagrać w tę jakże fascynującą dyscyplinę.
       Koszt uczestnictwa w turnieju 200 zł, należy posiadać ważną kartę HCP Polskiego Związku Golfa.
      
       Atrakcji cała moc!
       Ci, którzy w golfa nie grają również znajdą coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali Akademię golfa, a także Driving Range, czyli miejsce przeznaczone do treningu uderzeń.
       Również i dzieciaki nie będą się nudzić – to dla nich przygotowano strefę zabaw i konkursów. Na dorosłych czeka strefa relaksu przygotowana przez salon masażu tajskiego, można się  będzie również wybrać na przejażdżkę legendarnym klubem motocyklowym Hells Angels.
       Nie zabraknie garden party, podczas którego będzie można licytować rysunki podopiecznych Oddziału Neonatologii szpitala im. św. Wojciecha oraz przedmioty podarowane przez przyjaciół Fundacji.
       Koszt uczestnictwa w atrakcjach towarzyszących wynosi 100 zł. Wszystkie wpływy z turnieju zostaną przekazane Fundacji na realizację celów statutowych. 
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Kontakt pod mailem info@sandvalley.pl.
      
      
------------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej