UWAGA!

Halloween w Da Vinci

 Halloween w Da Vinci

  Szukasz miejsca, które wprowadzi Cię do świata zjaw, duchów i potworów? Nie ma lepszego rozwiązania niż Pizzeria Da Vinci. Surowy klimat wzorowany na lochach, mury i drewno dodające atmosfery tej nocy i promocje. Jeśli czwartkową noc spędzisz w Da Vinci, przeniesiesz się do innego, magicznego świata dobrej zabawy.

  Nie tylko my lubimy przebierać się na Halloween. Lokal Da Vinci również przybrał nowe szaty. W związku z tym zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy. Znajdziesz tam wszystko czego dusza (nawet ta upiorna) zapragnie. Wyśmienite jedzenie i menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór napitków, które zaspokoją każde pragnienie. Cała zabawa odbywać się będzie w rytmach największych przebojów, które zaserwuje wam Dj Szupix.

       Miejsce dla każdego
Wybierając się do Da Vinci nie zapłacisz za wejście! Mało tego, każdy kto przyjdzie w przebraniu nawiązującym do Halloween otrzyma grę na profesjonalnym stole do bilarda ZA DARMO. Nowa odsłona owocuje również innymi zmianami, z czego każda jest in plus. Możesz spędzić czas wśród wielu znajomych bawiąc się do białego rana lub usiąść w salce kameralnej, w której znajdziesz spokój i odpoczynek po całym tygodniu pracy.
      
       Na nudę na pewno narzekać nie będziecie. Do dyspozycji gości, prócz profesjonalnego stołu do gry w bilard są również rzutki i piłkarzyki. Wszystkie atrakcje dostępne są już od rana więc każda godzina jest dobra, aby odwiedzić
Da Vinci.

       Miejsce na Twoją imprezę
Sala na 20, 40, a może na 60 osób? Dzięki nowemu zagospodarowaniu miejsca wyprawicie dowolną imprezę. Czy będą to urodziny, rocznica ślubu czy spotkanie firmowe dobrą zabawę przy wyśmienitym jedzeniu macie zapewnioną.
      

 

Sprawdźcie jaki wachlarz możliwości oferuje Pizzeria Da Vinci.
Zapraszamy przez cały tydzień do lokalu przy ul. Wigilijnej 19-21
       Poniedziałek - czwartek godz: 10-2
       Piątek - sobota godz: 10- 5
       Niedziela godz: 11-24
      
       Nie bez powodu to ulubione miejsce elblążan. Przekonaj się sam dlaczego!
davinci.elblag.pl
      
Pizzeria Da Vinci: tel. 55 641 27 00, 55 611 00 10.

      
---- Reklama ----

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie