UWAGA!

Halloween w Starovce - straszymy cały weekend!

2013-10-28
Aktualizowany 2013-10-30 14:00
 
Halloween w Starovce - straszymy cały weekend!

Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych.

W Starovce jak co roku organizujemy z tej okazji długi imprezowy weekend. Co za tym stoi? Kolorowe stroje, dobra muzyka i pyszne drinki w wykonaniu naszych przyjaciół zza baru. Wszyscy jak obyczaj nakazuje przebieramy się w przerażające kostiumy i ruszamy na ul. Kowalską!
      
       31 października

       Imprezę rozkręca znany już z imprez w Starovce pod hasłem Back2Black – Recy. Tego dnia wstęp do lokalu będzie płatny 10 zł. Ale nic się nie martwcie - wszyscy "przebierańcy" wchodzą za darmo! Panie do godziny 23 także będą mogły wejść za darmo. Startujemy o godzinie 21.
      
       1 listopada

       Michael Adam przygotował dla nas dawkę dobrej muzyki w idealnie imprezowym stylu. Komu mało halloweenowych wrażeń może spędzić wieczór w Starovce. Zbieramy ekipę i rezerwujemy stoliki! Start o godz. 21. Wstęp za darmo.
      
       2 listopada
       Powrót na salony dwóch wirtuozów w swoim stylu: DJ Luter One & MF CVTX to duet w sam raz, aby zrobić dużo szumu i zamieszania. W Starovce gościli nie raz - razem lub osobno - ale zawsze w wielkim stylu. Nie raz pod hasłem "Mamy winyle zróbmy melanż" udowodnili nam co to jest prawdziwa impreza. Start o godz. 21. Wstęp za darmo.
      
       Oczywiście przez cały weekend czeka na was masa atrakcji i promocji na barze. Nie przegapcie tego!

       Klubokawiarnia Starovka
       ul. Kowalska 3-5/A
       782 272 140
      
www.starovka.pl
      
info@starovka.pl
      

       -------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej