UWAGA!

HemPoland - firma, która odniosła sukces z EPT

 HemPoland - firma, która odniosła sukces z EPT

Polskie konopie włókniste wracają do łask za sprawą elbląskiej firmy HemPoland – lidera branży przetwórstwa konopi włóknistych w Polsce oraz producenta naturalnych suplementów diety CannabiGold.

Niewiele osób pamięta, że uprawa konopi włóknistych jest znana w Polsce od wieków. Żuławy Wiślane były tradycyjnym miejscem, w którym je uprawiano. Mieszkańcy tych ziem pamiętają je jako rośliny, które uprawiali ich dziadkowie. To właśnie tu Maciej Kowalski, właściciel firmy HemPoland, poszukuje rolników do współpracy i jednocześnie wspiera lokalny rynek. Firma posiada licencję na prowadzenie upraw i przetwórstwa konopi włóknistych, co znacznie ułatwia współpracę z rolnikami oraz daje możliwość uprawy całkowicie legalnej konopi włóknistej. Flagowy produkt – olejek CannabiGold – zyskał uznanie w wielu krajach europejskich. Od początku istnienia HemPoland stawia na dynamiczny rozwój i inwestuje w rozwiązania innowacyjne na skalę światową.

 


       - Współpraca z Elbląskim Parkiem Technologicznym odegrała kluczową rolę w rozwoju naszej firmy i była najważniejszym czynnikiem, który zdecydował o zlokalizowaniu firmy w Elblągu. EPT dysponuje profesjonalnym, światowej klasy laboratorium analitycznym, współpraca z którym pozwoliła nam na rozwinięcie produktu i uzyskanie przewagi konkurencyjnej, opartej na jakości i innowacyjności - powiedział Jacek Kramarz, dyr. handlowy i jeden ze współzałożycieli HemPoland. 
      
       Aby dowiedzieć się więcej o firmie wystarczy odwiedzić nas podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich, jeszcze dzisiaj (11 maja), w Elbląskim Parku Technologicznym pomiędzy godz. 11 a 15 lub zajrzeć na naszą stronę: http://hempoland.eu/pl/
      
       Zapraszamy.
      
      

------------Art. sponsorowany------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie