UWAGA!

„Hipnotic” szkoli się w Iławie

Elbląg, Tancerze "Hipnotica" szkolą się obecnie w Iławie
Tancerze "Hipnotica" szkolą się obecnie w Iławie

Ponad 40 tancerzy z zespołu tańca nowoczesnego „Hipnotic”, działającego przy Centrum Tańca „Promyk”, od tygodnia szkoli się na obozie rekreacyjno - sportowym w Iławie. Wyjazd, zorganizowało Stowarzyszenie „Jantar”.

Dla dzieci i młodzieży należących do zespołu tańca nowoczesnego przygotowano specjalny program, w którym znalazły się elementy hip-hopu, disco-dance, electric boogie oraz breakdance. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy.
     Kategorie tańca nowoczesnego: disco dance - taniec w rytmie 180 uderzeń na minutę; disco Freestyle - w tańcu zastosowane są dozwolone elementy akrobatyki (dashe goryle keshye two handy, czyli salta i fiflaki, śruby, butterfly, aerial, dubbelgi itp.); street dance show - to dawne disco show, tańczone do muzyki wykonawcy; dance show - tańczone jest do własnej muzyki, z elementami klasyki, akrobatyki, gimnastyki artystycznej i sportowej, najważniejsza w tym tańcu jest technika i przekazanie odbiory swojego "tematu", układu); jazz - to hip-hop tańczony w rytmie czarnej muzyki; electric boogie - taniec przypominający "robota"; breakdance - na chwilę obecną turnieje są odbywane na zasadzie „walki” między sobą dwóch zespołów, „pokaż co potrafisz". Breakdance oznacza dosłownie „taniec ulicy".
     - Podczas zgrupowania tancerze zwiedzają także ciekawe okolice Iławy m.in. jedno z najsłynniejszych w Polsce i najstarszych w Europie muzeów na wolnym powietrzu, czyli skansen Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny w Olsztynku – mówi Monika Stando ze Światowida. - W programie dwutygodniowego obozu przewidziana jest także wycieczka na rancho „Windyki” oraz rejs po Jezioraku i wizyta w Szkole Kapitanów. Nie obędzie się także bez kąpieli słonecznych i wodnych. Nie zabraknie także rozgrywek sportowych, warsztatów plastycznych i ognisk z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek - dodaje.
     
     Relacja Marty Hajkowicz:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • hipnoticy to najlepsze zespoły tancerskie. Ja naleze do H5 i jestem z tego dumna ale do iławy jade dopiero w sierpniu. .. Hipnotiki daja czadu. .. !!!:*:*
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    monisia(2008-07-29)
  • a nie mogą wymyślić w końcu jakiejś innej nazwy. .. ; / ciągle to samo. .. tych Hipnotików jest tyle już że można się pogubić, . .. chyba czas na cos oryginalnego nie?! ehhh i nie wiem po co są wystawiane grupy początkujące. .żeby je ośmieszyć czy co?
Reklama