UWAGA!

Idzie nowe!

 

Kiedyś było tam legendarne, elbląskie kino, teraz powstanie tam budynek, który nie tylko będzie uwodził wyglądem, ale i funkcjonalnością. Trzeba się jednak spieszyć, bo lokali i mieszkań w Willi Syrena jest coraz mniej! Zobacz więcej zdjęć.

Dawniej było tam kino, które znał każdy elblążanin. Teraz powstanie tam nowoczesny, pięciopiętrowy apartamentowiec, którego neomodernistyczny styl będzie nowoczesnym, a przede wszystkim pięknym akcentem architektonicznym na mapie miasta.
      
       Kiedyś kino, teraz mocny akcent na mapie miasta
       Budowa ruszyła pod koniec marca, a zajęła się nią gdyńska firma deweloperska Margo. Najpierw były wykopy ziemne oraz prace przygotowawcze, takie, które zapewnią solidny fundament. Dodatkowym atutem są doskonałej jakości materiały i duże przeszklenia, które zapewnią dużą ilość światła.
      
       Luksus i wygoda w centrum miasta

 

Prace idą bardzo szybko, po to, by jak najszybciej miejsce to oddać w ręce przyszłych lokatorów. A na tych już teraz czekają mieszkania dwupokojowe (od 39 do 57 mkw.), trzy pokojowe (od 71 do 97 mkw.) oraz czteropokojowe (od 97 do 124 mkw.), ale i luksusowe penthousy. Ogromnym plusem jest podziemna hala garażowa z 43 miejscami postojowymi, do której można się będzie dostać dwiema windami, a także monitoring, który zapewni poczucie bezpieczeństwa.
       Mocnym atutem jest również lokalizacja w samym centrum miasta. Blisko stąd do parku, do Urzędu Miasta, do różnego rodzaju sklepów czy punktów usługowych, a także na przystanek autobusowy oraz tramwajowy.
      
       Pokaż się z jak najlepszej strony!

       Willa Syrena to nie tylko mieszkania, to także trzy doskonale wykonane lokale usługowe na parterze o powierzchni od 81 do 211 mkw. Każdy będzie posiadał osobne wejście oraz przestronną witrynę, a niezwykle atrakcyjna lokalizacja sprawi, że nogi klientów same skierują się w tamtą stronę.
      
       Jeszcze są, ale trzeba się spieszyć!

       Już teraz mieszkania i lokale usługowe cieszą się ogromnym wzięciem, dlatego warto się pospieszyć i już teraz wybrać coś dla siebie!
      
      

BOK Margo Deweloper
       tel: 58 341 73 50, 509 073 427
      
       Biuro Sprzedaży
       S.M.Parkowa
       Elbląg, ul. Traugutta 27
       tel: 55 235 00 58, 797 122 850
      

       -------------Reklama--------------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej