UWAGA!

II TARGI ELBLĄSKIE MŚP

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić na II Targi Elbląskie Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Dni Biznesu odbywające się w naszym mieście na terenie Centrum Sztuki – Galerii EL.
Otoczeniem II Targów Elbląskich MŚP jest nie tylko przepiękna zabytkowa architektura Galerii EL ale także odbywające się w pobliżu „Dni Elbląga”.

Pragniemy przybliżyć gościom oraz, mieszkańcom Elbląga którzy licznie odwiedzą nasze miasto podczas obchodów „Dni Elbląga” potencjał produkcyjny, a także bogatą ofertę handlową małych i średnich przedsiębiorstw.

II Targi Elbląskie MŚP są ważnym wydarzeniem w życiu gospodarczym Elbląga.
Mamy nadzieję, iż uczestnictwo w Targach sprzyjać będzie promocji małych i średnich przedsiębiorstw, ich wyrobów i usług zarówno w samym mieście jak i poza jego granicami. Targi stwarzają warunki do nawiązania kontaktów z krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Mamy również nadzieję, że II Targi Elbląskie umocnią proces tworzenia silnego samorządu gospodarczego, który w przyszłości stanie się aktywnym podmiotem nie tylko na skalę elbląską lecz również krajową i międzynarodową. Przed wiekami Elbląg był znaczącym ośrodkiem wymiany handlowej w południowej części Bałtyku, a II Targi Elbląskie MŚP organizowane w pobliżu zabytkowej Bramy Targowej – pozostałości dawnych murów obronnych miasta – nawiązują do chlubnej przeszłości Elbląga.

Wyrażamy przekonanie, iż II Targi Elbląskie zaowocują podpisaniem nie tylko wielu korzystnych umów miedzy przedsiębiorcami, ale także staną się polem dla nowopowstałych znajomości i przyjaźni.

Mamy nadzieję, że do Elbląga przyjeżdżać będzie coraz więcej wystawców, a także inwestorów przekonanych, że w naszym mieście można robić tylko dobre interesy.


Prezydent Miasta
Elbląga

Henryk Słonina

********************************************************

Prezes
Elbląskiej Izby Przemysłowo- Handlowej

Lucyna Szmurło
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama