UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

II TARGI ELBLĄSKIE MŚP

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić na II Targi Elbląskie Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Dni Biznesu odbywające się w naszym mieście na terenie Centrum Sztuki – Galerii EL.
Otoczeniem II Targów Elbląskich MŚP jest nie tylko przepiękna zabytkowa architektura Galerii EL ale także odbywające się w pobliżu „Dni Elbląga”.

Pragniemy przybliżyć gościom oraz, mieszkańcom Elbląga którzy licznie odwiedzą nasze miasto podczas obchodów „Dni Elbląga” potencjał produkcyjny, a także bogatą ofertę handlową małych i średnich przedsiębiorstw.

II Targi Elbląskie MŚP są ważnym wydarzeniem w życiu gospodarczym Elbląga.
Mamy nadzieję, iż uczestnictwo w Targach sprzyjać będzie promocji małych i średnich przedsiębiorstw, ich wyrobów i usług zarówno w samym mieście jak i poza jego granicami. Targi stwarzają warunki do nawiązania kontaktów z krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Mamy również nadzieję, że II Targi Elbląskie umocnią proces tworzenia silnego samorządu gospodarczego, który w przyszłości stanie się aktywnym podmiotem nie tylko na skalę elbląską lecz również krajową i międzynarodową. Przed wiekami Elbląg był znaczącym ośrodkiem wymiany handlowej w południowej części Bałtyku, a II Targi Elbląskie MŚP organizowane w pobliżu zabytkowej Bramy Targowej – pozostałości dawnych murów obronnych miasta – nawiązują do chlubnej przeszłości Elbląga.

Wyrażamy przekonanie, iż II Targi Elbląskie zaowocują podpisaniem nie tylko wielu korzystnych umów miedzy przedsiębiorcami, ale także staną się polem dla nowopowstałych znajomości i przyjaźni.

Mamy nadzieję, że do Elbląga przyjeżdżać będzie coraz więcej wystawców, a także inwestorów przekonanych, że w naszym mieście można robić tylko dobre interesy.


Prezydent Miasta
Elbląga

Henryk Słonina

********************************************************

Prezes
Elbląskiej Izby Przemysłowo- Handlowej

Lucyna Szmurło
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama