UWAGA!

II Zjazd Absolwwentów III LO

 Elbląg, II Zjazd Absolwwentów III LO
fot. AD

Pierwszy września przyszłego roku będzie dla absolwentów i obecnych uczniów, a także całej kadry III liceum ogólnokształcącego, szczególnym dniem. Wówczas to szkoła obchodzić będzie swoje dwudziestolecie. Z tej właśnie okazji, odbędzie się II Zjazd Absolwentów "trzeciego ogólniaka".

Jubileusz XX-lecia szkoły obchodzony będzie w sobotę 3 września 2011r. W programie m.in. wspólna msza święta celebrowana przez księży uczących religii w III LO, gala oficjalna w sali widowiskowej, spotkanie z kadrą III LO w budynku szkoły oraz bal absolwentów.
       Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym kontakt ze szkołą, została uruchomiona specjalna strona www.3lo.elblag.pl/zjazd/ lub dostęp z oficjalnej strony szkoły www.3lo.elblag.pl, zakładka ‘ Zjazd 2011’ (u góry ekranu).
       Zapraszamy wszystkich absolwentów do logowania się w naszym serwisie oraz do deklarowania udziału w zjeździe. Na stronie można znaleźć więcej informacji na temat zjazdu, jak również nazwiska wszystkich absolwentów z roczników 1995-2010.
       Jednocześnie, organizatorzy zwracają się z prośbą o udostępnianie i przesyłanie na adres szkoły opisanych fotografii i nagrań filmowych ilustrujących okres Państwa nauki w III Liceum. Materiały powinny zawierać następujące informacje: autor, data wykonania zdjęcia/filmu, krótki opis oraz rok ukończenia szkoły.
      
Agnieszka Bronś
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Bez kleru oczywiście się nie obejdzie. Trzeba ucałować plebana w oczko.
 • Dokładnie tak
 • Już się nie mogę doczekać:). Ostatni zjazd Absolwentów odbył się, kiedy byłam w 3 klasie i ciężko mi uwierzyć, że od tamtego czasu minęło już 9 lat. Miło będzie znowu zobaczyć kolegów i koleżanki z klasy, no i oczywiście nauczycieli:). Nie rozumiem tylko po co ta msza :/.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  absolwentkaIIILO(2010-10-19)
 • moze i zjazdy są fajne, ale dla tych, co coś w życiu osiagneli, reszta po prostu nie przychodzi, a poza tym to dopiero za rok.
 • A ja się cieszę, że będzie zjazd. Na pierwszym zjeździe było nawet fajnie, mam nadzieję że teraz ludzie też dopiszą. Chociaż mój rocznik to już dziadki. .. hi hi. .
Reklama