UWAGA!

III Wielki Test Wiedzy o Elblągu - stacjonarnie i internetowo

20 października o godz. 18 rozpocznie się III Wielki Test Wiedzy o Elblągu. Zapisanych uczestników zapraszamy do sali kina Światowid. Osoby, które z różnych względów nie mogą się tam pojawić, zapraszamy przed ekrany komputerów i smartfonów. W wersji stacjonarnej na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 8 tys. złotych, a na zwycięzcę wersji internetowej - 1000 zł.

Test w wersji stacjonarnej i internetowej będzie składał się z 60 pytań dotyczących historii Elbląga, sportu, kultury, życia społecznego, gospodarki i wielu innych tematów. Jeszcze dzisiaj do godz. 15 zapraszamy chętnych do zapisów do rywalizacji, która odbędzie się w kinie Światowid. Zgłaszać można się mailowo (wielkitest@portel.pl) lub telefonicznie pod nr tel. 55 235 39 76, podając swoje imię i nazwisko i numer telefonu. Można też się zapisać osobiście przed samym wejściem, ale prosimy o przybycie do 17.45.

Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w stacjonarnej zabawie, zapraszamy przed ekrany komputerów i smartfonów, bo III Wielki Test Wiedzy o Elblągu ruszy w wersji internetowej również o godz. 18.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na test do kina co najmniej 15 minut przed godz. 18

 

Jak nagradzamy za wiedzę?

W wersji stacjonarnej

- Nagrodą za I miejsce jest laptop – ufundowany przez prezydenta Elbląga,

- za II miejsce – tablet i słuchawki ufundowany przez marszałka województwa,

- za III miejsce – smartfon ufundowany przez Radę Miejską w Elblągu,

- za miejsca 4 -10 – nagrody ufundowane przez sponsorów. W sumie pula nagród to 8 tys. zł!

Nagrody wręczymy po sprawdzeniu wszystkich testów tego samego wieczoru w kinie Światowid. W oczekiwaniu na wyniki uczestnicy obejrzą film-niespodziankę, przygotowany przez Juliusza Marka, autora większości pytań do III Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu.

 

Quiz w wersji internetowej

W wersji internetowej mamy 1000 zł dla uczestnika, który zdobędzie najwięcej punktów wśród internautów. By wziąć udział w rywalizacji o nagrodę, trzeba zalogować się 20 października przed godz. 18 na swoje konto na www.portEl.pl Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć tutaj UWAGA! Nie musisz się logować, jeśli chcesz jednie sprawdzić swoją wiedzę, a nie walczyć o nagrody.

Link do quizu internetowego znajdziecie tutaj. Pytania pojawią się o godz. 18. Źeby walczyć o 1000 zł, quiz należy rozwiązać najpóźniej do godz. 18.15. Czas odpowiedzi jest tak krótki, a pytania tak skonstruowane, by korzystać z głowy, a nie wujka „Google”.

O kolejności miejsc w teście internetowym decydować będzie liczba zdobytych w konkursie punktów. Pod uwagę będą brani wyłącznie zalogowani uczestnicy konkursu, którzy rozwiążą go w ciągu 15 minut od czasu rozpoczęcia konkursu. W przypadku równej liczby punktów wyższe miejsce zajmie uczestnik, który szybciej rozwiąże test.

Wyniki internetowej rywalizacji będą wyświetlane na bieżąco pod tym linkiem. Imię i nazwisko zwycięskiego internauty podamy w czwartek, 21 października.

 

Organizatorami III Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk.

 

Sponsorami III Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: Delta, OPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

 

Regulamin III Wielkiego Testu o Elblągu


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • musicie te kocopoły o PLAN-demii wstawiać zawsze? - od tego też macie wierszówkę z Ministerstwa Chorób i Sabotażu?
 • Zapis w regulaminie jest jednoznaczny : osoba, która nie stosuje się do nakazów sanitarnych w trakcie konkursu, zostaje automatycznie wykluczona z udziału w tym przedsięwzięciu. Zdrowie jest najważniejsze i nikt nie ma prawa naruszać tego jedynego i najważniejszego przywileju. Zagrożenie Covid 19 to nie kwestia wiary. To fakt potwierdzony naukowo, a dowodem podstawowym jest wciąż rosnąca liczba ofiar śmiertelnych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12
  11
  Chcemy być zdrowi !(2021-10-11)
 • @Chcemy być zdrowi ! - Nie obsraj się. Napompowany medialnie wirus zbierajacy żniwo w cyfrach. Ale wy już macie tak banie poryte że nic do was nie dotrze. Hulajnoge wygrałeś czy czekasz? Niebawem trzeci strzał w dna. Zapraszam
 • @Chcemy być zdrowi ! - Zapraszam do yolo i epoki, jak co tydzień po weekendzie powinny już dawno trupy w workach leżeć. Weźcie się ludzie obudźcie bo tu nie o zdrowie a kasę chodzi. Jeszcze nie dotarło?, czy dotrze jak wykręci albo sparaliżuje? A potem płacz w Polsacie albo TVN bo sąd pozew odrzucił. Dobrze covidianie szczepcie się nie przebadanym shitem. Królików doświadczalnych nie brakuje
 • Mam nadzieję, że dotrze do ciebie ten covid. Ale niestety płakać, to będzie tedy moze rodzina po tobie.
 • Nie idę bo i tak nie wygram. .. za trudne pytania. A zapraszaja mnie
 • A jaka będzie pula ma stypendia dla najlepszych uczniów? znowu po 100zł :)
 • Jak pisowcy, inflacja nadal nie groźna i wyolbrzymiana? Dla Was nie groźna, a dla obywatela już niebezpieczna. Taki nieudaczny rząd sam powinien zrezygnować, bo i tak na taczkach pojedzie.
 • Za kazdy zapis szczepionka gratis!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  Guest02(2021-10-18)
 • CCTV Elbląg! to miasto jest coraz bardziej kamerami opancerzone. do czego to ma służyć jeśli nie do inwigilacji jak w Moskwie czy Chinach? Big Brother live streaminguje? Kto się pytał o zdanie obywateli czy godzą się na wykorzystywanie wizerunku i danych osobowych?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  Zapewne Tak(2021-10-18)
 • @Chcemy być zdrowi ! - Regulamin jest NIE ZGODNY Z PRAWEM !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2
  2
  STOP SEGREGACJI SANITARNEJ !(2021-10-18)
 • @Eiwiiwwiwiwiwi - Poproś żeby przygotowali dla ciebie łatwiejsze. Widać, że im na tobie zależy, to pewnie to zrobią.
Reklama