UWAGA!

Informacja w zarządzaniu

 Elbląg, Konferencja poświęcona jest roli informacji w procesie zarządzania
Konferencja poświęcona jest roli informacji w procesie zarządzania

Rozpoczęła się trzydniowa konferencja naukowa"Informacja zasobem optymalizującym podejmowanie decyzji w praktyce polskich przedsiębiorstw". Jest to już druga tego typu konferencja zorganizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Elblągu. W konferencji bierze udział ponad 30 wykładowców.

Jak mówią organizatorzy, konferencja jest prawdziwą ucztą dla tworzącego się w naszym mieście środowiska akademickiego.
     - Ta konferencja pozwoli naszym studentom pokazać, jak nasi wykładowcy pracują, wysłuchać referatów, jakich nie można usłyszeć na wykładach w szkole - mówi dr Janusz Hohleitner, dziekan Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Elblągu. - Jest to tez okazja do zaprezentowania wyników badań.
     W trakcie wykładów w szerokim zakresie omawiany jest wpływ informacji na sposoby zarządzania.
     - Nie ma zarządzania bez informacji - mówi dr Adam Górnicki, wykładowca WSZiP w Elblągu. - Nie chodzi o to, aby w ogóle była informacja, ale żeby była ona obiektywna i wiarygodna, dała potem w zarządzaniu pożądane efekty.
     W pierwszym, otwartym dniu konferencji na sali wykładowej pojawiło się wielu studentów.
     - Podstawą są studia, ale takie konferencje i informacje, które tu zdobędziemy posłużą w przyszłości do rozwijania naszych zainteresowań - mówił Paweł Pasik, student II roku WSZiP w Elblągu.
     Konferencja zakończy się w niedzielę w Mikoszewie.
DG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • nie ide bo znow nie beda odpowiadac na moje pytania, znow bedzie (przypuszczam) kilku nawiedzonych poslow AWS czy ZCHN ....
 • W Elblagu ? Robimy nadzieję młodym. Zarząd, ale czego? Z dnia na dzień jest mniej firm, bezrobocie większe. Dla wykładowców - to tak , dla przyszłych bezrobotnych to lepiej jak zarządzać zyciem bez pieniędzy i nadzieji na pracę - lepsze życie!!!!
 • adam ci z janskiego napewno na cos wpadna:)
 • NIE POLECAM NIKOMU TEJ SZKOŁY. TO BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW. MYŚLĄ TYLKO NAD TYM JAK WYRWAĆ PIENIĄDZE OD STUDENTÓW. WPROWADZILI NAS W BŁĄD MÓWIĄC, ŻE OD ROKU 2002 ZOSTANA OTWORZONE STUDIA MAGISTERSKIE, NIC Z TEGO. W WSZiP NIE MA MAGISTERKI, A PANIE, KTÓRE SIEDZĄ W DZIEKANACIE SĄ OPRYSKLIWE I NIC NIGDY NIE WIEDZĄ. CO TO DO CHOLERY ZA SZKOŁA. GORSZEJ NIE ZNAM. SKOŃCZY JAK BAŁTYCKA. LICENCJAT ZDANY, A DYPLOMU BRAK, BO NIE UREGULOWANE SĄ PŁATNOŚCI ZA PIERWSZY SEMESTR!!!!!!!!!!!????????????????? PARODIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZECIEŻ, TEN KTO NIE ZAPŁACI WYLECI ZE SZKOŁY Z WIELKIM HUKIEM I NA KOPACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TU TAKIE BZDURY OPOWIADAJĄ, KŁAMCY I WYZYSKIWACZE GOTÓWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDYBYM MÓGŁ JESZCZE RAZ WYBIERAĆ SZKOŁĘ, WOLAŁBYM STUDIOWAĆ W PODRZĘDNEJ UCZELNI, A NIE W TYM SYFIE. DZIEKAN NIE MA CZASU DLA STUDENTÓW, TO PO CO ON W OGÓLE JEST????????????? DALI JAKIEGOŚ D... NA MIEJSCE ZORGANIZOWANEGO I IDEALNEGO WALDZIŃSKIEGO TAKIEGO CWANIACZKA I MYŚLĄ, ŻE BĘDZIE DOBRZE?????????? GÓWNO PRAWDA. NIE IDŹCIE LUDZIE DO TEJ SZKOŁY!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  BYŁY STUDENT(2002-08-12)
Reklama