UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Informacje dla nowego prezydenta

 
Elbląg, Informacje dla nowego prezydenta

Na zaproszenie Marka Bojarskiego prezydent elekt Jerzy Wilk spotkał się dziś (11 lipca) w Urzędzie Miejskim z częścią kadry kierowniczej i otrzymał informacje dotyczące najważniejszych spraw związanych z funkcjonowaniem miasta.

– Zwołałem takie spotkanie, aby przedstawić nowemu prezydentowi aktualną sytuację w Elblągu i umożliwić płynne wejście w jego obowiązki. Mam nadzieję, że ta wiedza pomoże Jerzemu Wilkowi w podejmowaniu pierwszych decyzji w przyszłym tygodniu – stwierdził Marek Bojarski.
       Stan finansów Elbląga i potrzeba ograniczenia wydatków bieżących, gospodarka odpadami komunalnymi, w szczególności nowy system segregacji i odbierania odpadów, przebieg robót na przebudowywanych drogach wojewódzkich 503 i 504, projekty unijne zaplanowane w nowej perspektywie unijnej 2014-2020, realizacja projektu zabezpieczenia przeciwpowodziowego Żuław – to najważniejsze tematy, które referowali Skarbnik Miasta i dyrektorzy departamentów.
       Marek Bojarski, który będzie pełnił funkcję prezydenta Elbląga do momentu zaprzysiężenia Jerzego Wilka, przekazał również informacje o ilości podjętych uchwał (46) i zarządzeń (108) w trakcie pełnienia swoich obowiązków, a także dane o wszystkich spółkach miejskich.
      
      
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama