UWAGA!

Informacje dla nowego prezydenta

 Elbląg, Informacje dla nowego prezydenta

Na zaproszenie Marka Bojarskiego prezydent elekt Jerzy Wilk spotkał się dziś (11 lipca) w Urzędzie Miejskim z częścią kadry kierowniczej i otrzymał informacje dotyczące najważniejszych spraw związanych z funkcjonowaniem miasta.

– Zwołałem takie spotkanie, aby przedstawić nowemu prezydentowi aktualną sytuację w Elblągu i umożliwić płynne wejście w jego obowiązki. Mam nadzieję, że ta wiedza pomoże Jerzemu Wilkowi w podejmowaniu pierwszych decyzji w przyszłym tygodniu – stwierdził Marek Bojarski.
       Stan finansów Elbląga i potrzeba ograniczenia wydatków bieżących, gospodarka odpadami komunalnymi, w szczególności nowy system segregacji i odbierania odpadów, przebieg robót na przebudowywanych drogach wojewódzkich 503 i 504, projekty unijne zaplanowane w nowej perspektywie unijnej 2014-2020, realizacja projektu zabezpieczenia przeciwpowodziowego Żuław – to najważniejsze tematy, które referowali Skarbnik Miasta i dyrektorzy departamentów.
       Marek Bojarski, który będzie pełnił funkcję prezydenta Elbląga do momentu zaprzysiężenia Jerzego Wilka, przekazał również informacje o ilości podjętych uchwał (46) i zarządzeń (108) w trakcie pełnienia swoich obowiązków, a także dane o wszystkich spółkach miejskich.
      
      
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama