UWAGA!

Jak pięknie być kobietą

 Elbląg, Jak pięknie być kobietą

Już w ten weekend w Centrum Handlowym Ogrody odbędą się pełne rozrywek obchody dnia kobiet. Na te dni dla wszystkich przybyłych zaplanowano wiele atrakcji, takich jak: pokaz fitness na trampolinach, pokazowy trening na rowerach stacjonarnych, pokazy fryzur oraz makijażu. 5 marca odbędą się również pokazy mody, w których udział wezmą finalistki tegorocznego konkursu Miss Ziemi Elbląskiej.

Dziewczęta zaprezentują najnowsze kolekcje sieci dostępnych w z CH Ogrody, które zostały dobrane specjalnie dla nich podczas przymiarek. Spośród wszystkich kandydatek widzowie wyłonią trzy, które otrzymają tytuły Miss Centrum Handlowego Ogrody oraz I i II Vice Miss Centrum Handlowego Ogrody. Na zdobywczynie korony czekają liczne nagrody w postaci bonów zakupowych o wartości 1 200 zł dla Głównej Miss oraz 450 dla I i II Vice Miss do wykorzystania w CH Ogrody.
       Początek imprezy w sobotę o godzinie 16. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy dopingiem i oddanym głosem chcą wesprzeć swoje faworytki. Każdy oddany kupon do głosowania bierze udział w losowaniu nagród w postaci bonów dla przybyłych gości.
       Przyjdź i spędź ten dzień razem z nami w doborowym towarzystwie.
      
      
Elbląska Gazeta Internetowa jest patronem medialnym wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2016
AM-R Lider
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • hm jak być piękną kobietą. .. .wystarczy że raz w miesiącu pilingi makijaże w tym permanentyny drogie ciuchy perfumy codziennie fryzjer a kasa. .. a to ten frajer no co on sobie mysli ze trzy tysie to prawdziwy facet zarabia. .. kpi czy co. .. .