UWAGA!

Jak „Polska Biega” to Elbląg też

 Elbląg, Jak „Polska Biega” to Elbląg też
fot. MM

Dziś (26 maja) odbyła się dziewiąta już edycja imprezy „Polska Biega”. Elblążanie postanowili aktywnie spędzić niedzielę i licznie stawili się na linii startu. I choć bieg liczony był do Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych to liczyła się dobra zabawa i uśmiechy na twarzach. Zobacz więcej zdjęć.

W Elblągu odbył się jeden z ponad 630 biegów organizowanych w całej Polsce w ramach akcji „Polska Biega”. Bieg odbywał się na trzech dystansach: 500 m, 2000 m oraz 10000 m. Nie brakowało chętnych do założenia krótkich spodenek i zmierzenia się z lekko podmokłym terenem. Zróżnicowanie wieku było ogromne, a satysfakcja po dotarciu na metę jeszcze większa. W biegu na 500 m rywalizowali głównie najmłodsi z rodzicami u boku. Do powyższych dystansów organizatorzy dołożyli kategorie 90 kg+, gdzie ci bardziej tędzy mogli sprawdzić swoje sportowe zacięcie. Bieg skierowany był do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzić czas i spotykać się na świeżym powietrzu. Większość zawodników, nawet tych spoza podium, na metę wbiegła z uśmiechem na ustach. Jeden z zawodników zdołał nawet uzbierać kwiaty dla żony w czasie biegu, które wręczył po przybyciu na metę.
       Akcja „Polska Biega” udała się bardzo dobrze, a na kolejną nie musimy długo czekać. Już w czerwcu odbędzie się kolejny bieg organizowany przez MKS „Truso” oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.
      
       Wyniki:
      
       500 m dziewczęta:
      
       1. Maja Dalidowicz
       2. Magdalena Oziemkiewicz
       3. Paulina Ziółkowska
      
       500 m chłopcy:
       1. Igor Kucharzewski
       2. Piotr Oziemkiewicz
       3. Bartosz Kończak
      
       2000 m kobiety:
       1. Aleksandra Krupa
       2. Teresa Kisielewska
       3. Izabela Kaczan
      
       2000 m mężczyźni:
       1. Adrian Procajło
       2. Maciej Wójcicki
       3. Dariusz Nowak
      
       10000 m kobiety:
       1. Anna Kukuć-Kwapiszewska
       2. Joanna Deputat
       3. Kamila Starmowska
      
       10000 m mężczyźni:
       1. Marcin Spustek
       2. Damian Dobosik
       3. Sylwester Stewer
mm

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Elblag by pobiegał tylko w sklepie, ,nike" sportowym na hetmańskiej nie ma dobrych butów, tylko jakieś tam podróby z rynku
  • 2 letnie rządy POwcow doprowadzily do tego ze w Elblagu nie kupimy juz zadnych porzadnych ciuchow ani butow. Bo tu nie ma niczego. Po buty do biegania trzeba jechac do trojmiasta. Tam mamy duzy wybor w galeriach, decathlonah, intersportach, sa tam nawet specjalne sklepy dla biegaczy. U nas nie ma niczego! Jeden sklep nike ze stara kolekcja. POrazka! To jest ta nowoczesnosc gzresia nowaczyka! Juz nawet w tczewie czy malborku szybciej dostanie sie buty do biegania. Zastal Elblag miastem a zostawil wioska, kto to taki? G. N i jego banda nieudacznikow. Teraz gelert bezczelnie pcha sie do koryta aby calkowicie zaorac to miasto na POlecenie her TuSSka. Mieszkancy, wezmy sprawy w soje rece! Zmieniajmy Elblag sami! Stop POlitykom!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    turban(2013-05-28)
  • Turban powiedział co wiedział. Decathlon to market (sportowy) i jego marki własne typu kalenji przy sporcie nawet nie leżały. To produkty na weekendowe wypady poza miasto. Trzeba być mocno zdesperowanym, aby tam coś kupić do.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    arek234(2013-05-28)
  • Po co ci buty? i tak byś nie ruszył śmierdzącej duty z za monitora, kupcie sobie nowe klawiatury, bo wam się literki "P", "O", "shift" powycierały! Choćby wam Dekatlon pod domem postawili i choćby Elbląg miał port lotniczy jak w Dubaju i największy port morski świata to i tak byście narzekali, a to że promy kosmiczne nie lądują, a to że łodzie atomowe nie kursują, a to że cokolwiek -byle negatywnie. weź się w garść i otwórz oczy, wyjdź z domu podnieś papierek z ulicy, uśmiechnij się do ludzi, zobacz jak jest za. .biście!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bezrobotny(2013-05-28)
  • pewnie, lepiej siedzieć z pilotem i marudzić niż ruszyć tyłek i pobiegać. ..
Reklama