UWAGA!

Jak smakuje zdrowie?

Jak smakuje zdrowie?

Jesteś tym, co jesz – tak mówi stare porzekadło. Jednakże bardzo często o tym zapominamy, jemy byle co, byle jak. Mści się to nie tylko na sylwetce, ale przede wszystkim na zdrowiu. Warto więc choć na chwilę zatrzymać się i pomyśleć o swojej kondycji. Poradnia Dietetyczna Vital zaprasza na wyjątkową akcję, która zacznie się już 6 marca!

Jemy szybko, dużo i bardzo często niezdrowo. Nie przyglądamy się temu, co mówi nasza waga, nie czujemy zależności między brakiem energii, a trzecią porcją frytek w tym tygodniu. Jemy, ale brak nam świadomości, że to nie tylko proces przeżuwania i smakowania, a przede wszystkim dostarczania niezbędnych składników do życia.
      
       Dlatego też warto zadbać o to, żeby robić to jak najlepiej, nie tylko po to, żeby ładnie wyglądać, a przede wszystkim dlatego, żeby być zdrowym. To właśnie kiepskie nawyki żywieniowe, a co za tym idzie zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej sprawia, że szwankują nam stawy, posłuszeństwa odmawia serce i brak nam energii. Liczy się każda chwila, dlatego warto jak najszybciej dowiedzieć się co można z tym zrobić, jak jeść zdrowo, ale i smacznie, bo jedno nie wyklucza drugiego.
      
       Kto pyta je zdrowo
      
       Poradnia Dietetyczna Vital zaprasza na wyjątkową akcję, gdzie będzie można wykonać analizę składu ciała, zbadać zawartość tkanki tłuszczowej brzusznej i ocenić związane z nią ryzyko wystąpienia takich chorób jak miażdżyca, cukrzyca, czy nadciśnienie. Koszt badania wraz z omówieniem wyników to tylko 20 zł!
      
       Akcja odbędzie się w dniach 6 i 7 marca. Wystarczy tylko zarejestrować się. Ostatnie wolne miejsca czekają na Ciebie!
       Dodatkowo każdy uczestnik badań otrzyma zniżkę 50 proc. na jedną indywidualną konsultację dotyczącą zmiany nawyków żywieniowych zgłaszając się do poradni jeszcze w marcu.
      
Poradnia Dietetyczna Vital
       ul. Gdyńska 51 (wejście od ulicy Niepodległości)
      
       Godziny rejestracji:
       Od godz. 10 do 20
      
       Tel:
690-669-212
      
       ----reklama----
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie