UWAGA!

Jak szaleć to szaleć!

2013-12-13
Aktualizowany 2014-01-14 07:00
 
Jak szaleć to szaleć!

Święta, święta i po świętach...Ale kto powiedział, że to koniec prezentów? Firma Mytych mówi "nie" i dla tych, którzy pospieszą się do końca stycznia ma wyjątkowe promocje. Jakie? Sprawdź tutaj.

Były święta, był Nowy Rok, a teraz...karnawałowa zabawa! Firma Mytych postanowiła to uczcić w najlepszy z możliwych sposobów, czyli sprawić swoim klientom kilka niespodzianek. I tak jeśli do końca stycznia kupisz mieszkanie na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu przy ul. Fromborskiej/Okrężnej miejsce postojowe w garażowcu otrzymasz gratis. Trzeba się jednak spieszyć, bo takie okazje nie lubią czekać.
       Wolisz starówkę? Również i tam firma Mytych przygotowała super promocję – jeśli kupisz mieszkanie przy ul. Studziennej firma Mytych zwróci Ci koszty materiałów wykończeniowych do Twojego mieszkania, aż do 10 proc. wartości brutto lokalu.
       Oferta ważna na zakupy w wybranych sklepach i hurtowniach.
       Nie zwlekaj, nie czekaj, bo promocja jak wszystko w życiu nie trwa wiecznie, a jedynie do końca stycznia.
      
       Ciekawy szczegółów? Tego wszystkiego dowiesz się w Biurze Sprzedaży firmy Mytych, od poniedziałku do piątku, od godz. 7 do 15 przy ul. Żyrardowskiej 83 c obok Centrum Handlowego Ogrody lub pod numerem tel: 55-611-01-85.
      
      
-----------Reklama------------

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej