UWAGA!

Jedna fryzura, trzy stylizacje

 
Elbląg, Fryzurą Pawła Walkiewicza zajmuje się Przemysław Srebrnik
Fryzurą Pawła Walkiewicza zajmuje się Przemysław Srebrnik (fot. Anna Dembińska)

Dobra fryzura sama się układa, musi być jednak przemyślana i po mistrzowsku wykonana. Podstawą jest znakomite cięcie, zwłaszcza gdy włosów na głowie jest dużo, a coś o tym wie Paweł Walkiewicz, uczestnik programu "Bądź panem swojego wyglądu". To on trafił pod skrzydła stylisty salonu fryzjerskiego Point, który proponuje mu strzyżenie w dobrym stylu, a jednocześnie takie, które nie będzie stwarzało większych problemów. Zobacz więcej zdjęć.

- Włosy pana Pawła są gęste, sztywne, dlatego potrzebne będzie tutaj dobre cięcie, które zmiękczy całą fryzurę – mówi Przemysław Srebrnik, stylista salonu Point przy ul. Wieżowej 18, który zajmuje się włosami naszego uczestnika. - W tym przypadku odpowiednia będzie klasyczna i męska fryzura, którą pan Paweł będzie mógł bez problemu ułożyć w domu. Wykonam takie cięcie, które pozwoli na zrobienie trzech stylizacji.
       Paweł mówi krótko: - Jestem ciekawy efektów – i dodaje: - Miałem kiedyś dłuższe włosy niż teraz, źle się w nich czułem, z kolei w krótkich nie wyglądałem zbyt dobrze.
       Przemysław Srebrnik zajmie się również stylizacją brody, która dla naszego uczestnika – jak się okazało – jest ważną częścią wizerunku.
       - Chciałbym zostawić brodę, źle bym się czuł bez zarostu – zaznacza.
      
       Warto nadmienić, że sieć salonów Point od lat stawia na młodych, utalentowanych fryzjerów, dając im możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych stylistów. Ci również nie osiadają na laurach, a nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz są na bieżąco z nowościami. Są również mistrzami dla uczniów szkół zawodowych o profilu fryzjerskim, którzy przygotowują się do egzaminów czeladniczych.
       Salony Fryzjerskie Point angażują się również w życie modowe Elbląga oraz regionu, biorą udział m.in. targach fryzjerskich, ślubnych czy pokazach mody, odpowiadają m.in. za doskonały wygląd uczestniczek Bursztynowej Miss Polski.
       Firma ściśle współpracuje z koncernem L'Oreal, do którego należy luksusowa marka Kerastese. To również jedne z nielicznych salonów fryzjerskich, będących w rękach polskiego inwestora, gdyż większość sieci fryzjerskich na polskim rynku to firmy zagraniczne.
      
       Przed Pawłem kolejne dni i wrażenia, nad zmianami, którym się poddaje czuwają specjaliści.

 

O poprawę jego kondycji oraz kształt sylwetki dba Endorfina FIT, a odpowiednią dietę przygotowuje Food and Fit, catering dietetyczny. Stylową oprawę oczu zaproponuje Optyluxsalon mody męskiej Adonis przygotuje stylizację dobraną do jego sylwetki, a poradnia stomatologiczna Bella Dent zadba o piękny uśmiech. Z kolei Klinika Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna zajęła się jego skórą. 
       Bądźcie na bieżąco, zaglądajcie do nas i kibicujcie Pawłowi, zapraszamy także na naszego Facebooka.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama